San Antonio Spurs vs Memphis Grizzlies

San Antonio Spurs vs Memphis GrizzliesSan Antonio SpursMemphis Grizzlies

🏀 2024-03-23 – NBA

 

San Antonio Spurs vs Memphis Grizzlies Tipy

S pomocí rychlého přehledu dosavadních vzájemných výsledků mezi San Antonio Spurs a Memphis Grizzlies a mírou úspěšnosti každého týmu dokážeme vypočítat pravděpodobného vítěze zápasu tohoto basketbalového utkání.

Sázkové tipy pro San Antonio Spurs vs Memphis Grizzlies

Naše predikce pro zápas San Antonio Spurs vs Memphis Grizzlies, který se v rámci NBA odehraje 2024-03-23, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Sázkové tipy pro San Antonio Spurs vs Memphis Grizzlies

Naše predikce pro zápas San Antonio Spurs vs Memphis Grizzlies, který se v rámci NBA odehraje 2024-03-23, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Důrazně doporučujeme projít si další hloubkové statistiky a utvořit si vlastní názor, než se rozhodnete, koho pro sázkové účely považujete za vítěze. Nejlepší bude samostatně si prohlédnout údaje poskytované webem BasketballStats247.com a zvolit ty nejlepší sázkové možnosti.

Kde sázet na San Antonio Spurs vs Memphis Grizzlies?

Níže jsme uvedli seznam několik doporučených webových stránek, kde si můžete vsadit na vítěze zápasu v utkání San Antonio Spurs vs Memphis Grizzlies, stejně jako na další sázkové možnosti, například over/under, vítěz prvního poločasu a tak dále:

fortuna www.ifortuna.cz

Naše doporučení těchto provozovatelů je založeno na uživatelských recenzích a zkušenostech v oboru. Tyto sázkové kanceláře navíc nabízí registrační bonusy pro nové uživatele a jsou skvělé i pro sázení na jiné sporty, jako jsou fotbal, tenis, házená a více než 20 dalších sportů. Sázejte zodpovědně. 18+. Platí všeobecné smluvní podmínky, dostupné pouze pro nové sázkaře.

Předzápasové rozbory pro San Antonio Spurs vs Memphis Grizzlies

Zápas San Antonio Spurs proti Memphis Grizzlies se v rámci NBA odehraje 2024-03-23 v 01:00 GMT. Domácí tým vstupuje do hry se 15 vítězstvími v posledních 69 odehraných zápasech, zatímco Memphis Grizzlies má za poslední 70 odehrané zápasy procentuální úspěšnost 0.329.

Co se týká posledních 4 utkání mezi těmito 2 týmy, San Antonio Spurs doma vyhrála 0x, zatímco Memphis Grizzlies zaznamenala venku 2 vítězství.

V aktuální sezóně má San Antonio Spurs průměrný bodový rozdíl -7.4 bodů, zatímco Memphis Grizzlies má průměrný bodový rozdíl -6.8 bodů:

  • San Antonio Spurs: v průměru 112.3 získaných bodů, v průměru 119.7 ztracených bodů
  • Memphis Grizzlies: v průměru 106 získaných bodů, v průměru 112.8 ztracených bodů

Vzájemná bilance San Antonio Spurs vs Memphis Grizzlies

Níže uvedená tabulka znázorňuje výsledky posledních 5 vzájemných utkání mezi San Antonio Spurs a Memphis Grizzlies:

Datum Výsledky
2024-01-03 Memphis Grizzlies 106 – 98 San Antonio Spurs
2023-11-19 San Antonio Spurs 108 – 120 Memphis Grizzlies
2023-03-18 San Antonio Spurs 120 – 126 Memphis Grizzlies
2023-01-12 Memphis Grizzlies 135 – 129 San Antonio Spurs

Kromě konečných výsledků těchto zápasů si můžete prohlédnout i další údaje o vzájemné bilanci San Antonio Spurs vs Memphis Grizzlies s aktuálním pořadím a formou týmu.

Jaké jsou vaše komentáře a predikce pro zápas San Antonio Spurs vs Memphis Grizzlies?