San Antonio Spurs vs Brooklyn Nets

San Antonio Spurs vs Brooklyn NetsSan Antonio SpursBrooklyn Nets

🏀 2024-03-18 – NBA

 

San Antonio Spurs vs Brooklyn Nets Tipy

S pomocí rychlého přehledu dosavadních vzájemných výsledků mezi San Antonio Spurs a Brooklyn Nets a mírou úspěšnosti každého týmu dokážeme vypočítat pravděpodobného vítěze zápasu tohoto basketbalového utkání.

Sázkové tipy pro San Antonio Spurs vs Brooklyn Nets

Naše predikce pro zápas San Antonio Spurs vs Brooklyn Nets, který se v rámci NBA odehraje 2024-03-18, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Sázkové tipy pro San Antonio Spurs vs Brooklyn Nets

Naše predikce pro zápas San Antonio Spurs vs Brooklyn Nets, který se v rámci NBA odehraje 2024-03-18, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Důrazně doporučujeme projít si další hloubkové statistiky a utvořit si vlastní názor, než se rozhodnete, koho pro sázkové účely považujete za vítěze. Nejlepší bude samostatně si prohlédnout údaje poskytované webem BasketballStats247.com a zvolit ty nejlepší sázkové možnosti.

Kde sázet na San Antonio Spurs vs Brooklyn Nets?

Níže jsme uvedli seznam několik doporučených webových stránek, kde si můžete vsadit na vítěze zápasu v utkání San Antonio Spurs vs Brooklyn Nets, stejně jako na další sázkové možnosti, například over/under, vítěz prvního poločasu a tak dále:

fortuna www.ifortuna.cz

Naše doporučení těchto provozovatelů je založeno na uživatelských recenzích a zkušenostech v oboru. Tyto sázkové kanceláře navíc nabízí registrační bonusy pro nové uživatele a jsou skvělé i pro sázení na jiné sporty, jako jsou fotbal, tenis, házená a více než 20 dalších sportů. Sázejte zodpovědně. 18+. Platí všeobecné smluvní podmínky, dostupné pouze pro nové sázkaře.

Předzápasové rozbory pro San Antonio Spurs vs Brooklyn Nets

Zápas San Antonio Spurs proti Brooklyn Nets se v rámci NBA odehraje 2024-03-18 v 00:00 GMT. Domácí tým vstupuje do hry se 14 vítězstvími v posledních 67 odehraných zápasech, zatímco Brooklyn Nets má za poslední 66 odehrané zápasy procentuální úspěšnost 0.394.

Co se týká posledních 4 utkání mezi těmito 2 týmy, San Antonio Spurs doma vyhrála 1x, zatímco Brooklyn Nets zaznamenala venku 1 vítězství.

V aktuální sezóně má San Antonio Spurs průměrný bodový rozdíl -7.6 bodů, zatímco Brooklyn Nets má průměrný bodový rozdíl -2.1 bodů:

  • San Antonio Spurs: v průměru 112.2 získaných bodů, v průměru 119.8 ztracených bodů
  • Brooklyn Nets: v průměru 111.8 získaných bodů, v průměru 113.9 ztracených bodů

Vzájemná bilance San Antonio Spurs vs Brooklyn Nets

Níže uvedená tabulka znázorňuje výsledky posledních 5 vzájemných utkání mezi San Antonio Spurs a Brooklyn Nets:

Datum Výsledky
2024-02-10 Brooklyn Nets 123 – 103 San Antonio Spurs
2023-01-18 San Antonio Spurs 106 – 98 Brooklyn Nets
2023-01-03 Brooklyn Nets 139 – 103 San Antonio Spurs
2022-01-22 San Antonio Spurs 102 – 117 Brooklyn Nets

Kromě konečných výsledků těchto zápasů si můžete prohlédnout i další údaje o vzájemné bilanci San Antonio Spurs vs Brooklyn Nets s aktuálním pořadím a formou týmu.

Jaké jsou vaše komentáře a predikce pro zápas San Antonio Spurs vs Brooklyn Nets?