Sacramento Kings vs New York Knicks

Sacramento Kings vs New York KnicksSacramento KingsNew York Knicks

🏀 2024-03-17 – NBA

 

Sacramento Kings vs New York Knicks Tipy

S pomocí rychlého přehledu dosavadních vzájemných výsledků mezi Sacramento Kings a New York Knicks a mírou úspěšnosti každého týmu dokážeme vypočítat pravděpodobného vítěze zápasu tohoto basketbalového utkání.

Sázkové tipy pro Sacramento Kings vs New York Knicks

Naše predikce pro zápas Sacramento Kings vs New York Knicks, který se v rámci NBA odehraje 2024-03-17, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Sázkové tipy pro Sacramento Kings vs New York Knicks

Naše predikce pro zápas Sacramento Kings vs New York Knicks, který se v rámci NBA odehraje 2024-03-17, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Důrazně doporučujeme projít si další hloubkové statistiky a utvořit si vlastní názor, než se rozhodnete, koho pro sázkové účely považujete za vítěze. Nejlepší bude samostatně si prohlédnout údaje poskytované webem BasketballStats247.com a zvolit ty nejlepší sázkové možnosti.

Kde sázet na Sacramento Kings vs New York Knicks?

Níže jsme uvedli seznam několik doporučených webových stránek, kde si můžete vsadit na vítěze zápasu v utkání Sacramento Kings vs New York Knicks, stejně jako na další sázkové možnosti, například over/under, vítěz prvního poločasu a tak dále:

fortuna www.ifortuna.cz

Naše doporučení těchto provozovatelů je založeno na uživatelských recenzích a zkušenostech v oboru. Tyto sázkové kanceláře navíc nabízí registrační bonusy pro nové uživatele a jsou skvělé i pro sázení na jiné sporty, jako jsou fotbal, tenis, házená a více než 20 dalších sportů. Sázejte zodpovědně. 18+. Platí všeobecné smluvní podmínky, dostupné pouze pro nové sázkaře.

Předzápasové rozbory pro Sacramento Kings vs New York Knicks

Zápas Sacramento Kings proti New York Knicks se v rámci NBA odehraje 2024-03-17 v 03:00 GMT. Domácí tým vstupuje do hry se 38 vítězstvími v posledních 65 odehraných zápasech, zatímco New York Knicks má za poslední 66 odehrané zápasy procentuální úspěšnost 0.591.

Co se týká posledních 4 utkání mezi těmito 2 týmy, Sacramento Kings doma vyhrála 1x, zatímco New York Knicks zaznamenala venku 1 vítězství.

V aktuální sezóně má Sacramento Kings průměrný bodový rozdíl 1 bodů, zatímco New York Knicks má průměrný bodový rozdíl 4.1 bodů:

  • Sacramento Kings: v průměru 118.4 získaných bodů, v průměru 117.4 ztracených bodů
  • New York Knicks: v průměru 112.2 získaných bodů, v průměru 108.1 ztracených bodů

Vzájemná bilance Sacramento Kings vs New York Knicks

Níže uvedená tabulka znázorňuje výsledky posledních 5 vzájemných utkání mezi Sacramento Kings a New York Knicks:

Datum Výsledky
2023-03-10 Sacramento Kings 122 – 117 New York Knicks
2022-12-12 New York Knicks 112 – 99 Sacramento Kings
2022-03-08 Sacramento Kings 115 – 131 New York Knicks
2022-02-01 New York Knicks 116 – 96 Sacramento Kings

Kromě konečných výsledků těchto zápasů si můžete prohlédnout i další údaje o vzájemné bilanci Sacramento Kings vs New York Knicks s aktuálním pořadím a formou týmu.

Jaké jsou vaše komentáře a predikce pro zápas Sacramento Kings vs New York Knicks?