Real Madrid vs Manchester City

Real Madrid vs Manchester CityReal MadridManchester City

⚽ 2024-04-09 – Liga Mistrů

 

Real Madrid vs Manchester City Typy

Jak můžete vyčíst z výše uvedené tabulky vzájemné bilance, a podíváte-li se na formu každého týmu během jejich posledních 5 zápasů, dokážeme vypočítat možný konečný výsledek tohoto zápasu.

Sázkové tipy pro Real Madrid vs Manchester City

Naše predikce pro zápas Real Madrid - Manchester City, který se v rámci Liga Mistrů odehraje 2024-04-09, je založena na nejnovějších statistikách formy každého týmu a na údajích vzájemné bilance. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy.

Sázkové tipy pro Real Madrid vs Manchester City

Naše predikce pro zápas Real Madrid - Manchester City, který se v rámci Liga Mistrů odehraje 2024-04-09, je založena na nejnovějších statistikách formy každého týmu a na údajích vzájemné bilance. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy.

Udělejte si svou vlastní analýzu zápasu na základě dostupných statistik, než se rozhodnete, na jaký výsledek si chcete vsadit. Vždycky je nejlepší projít si všechny údaje sám s pomocí statistik od SoccerStats247.com a provádět informovaná rozhodnutí.

Kde sázet na Real Madrid vs Manchester City?

Pokud hledáte důvěryhodné webové stránky, na kterých byste si mohli vsadit na zápas Real Madrid vs Manchester City, doporučujeme vám prohlédnout si následující možnosti:

fortuna www.ifortuna.cz

Každý z těchto operátorů má skvělé recenze od uživatelů, při registraci nabízí uvítací bonusový balíček a poskytuje různé možnosti sázení na sporty, jako jsou fotbal, tenis, basketbal a více než 20 dalších sportů. Sázejte zodpovědně. 18+. Platí všeobecné smluvní podmínky, dostupné pouze pro nové sázkaře.

Předzápasové rozbory pro Real Madrid vs Manchester City

Zápas mezi Real Madrid a Manchester City se odehraje 2024-04-09. Plánovaný začátek tohoto utkání v rámci Premier League je v 19:00 GMT. Tým v čele s trenérem C. Ancelotti jde do hry se 3 vítězstvími v posledních 5 zápasech, zatímco Manchester City dosáhli ve svých posledních 5 zápasech 3 výhry.

Co se týká posledních vzájemných zápasů mezi Real Madrid vs Manchester City, Real Madrid doma vyhrál 1x, zatímco Manchester City vyhrála jako hostující tým 0x.

Vstřelenou branku můžeme očekávat od několika hráčů z každého týmu, průměr je více než 0,8 vstřelených gólů / zápas. Níže najdete seznam hráčů, které stojí za to sledovat:

  • for Real Madrid: n/a
  • for Manchester City: K. De Bruyne(1 goals/match);E. Haaland(0.86 goals/match);J. Álvarez(1 goals/match);

Vzájemná bilance Real Madrid vs Manchester City

V další tabulce si můžete prohlédnou výsledky posledních 4 utkání mezi Real Madrid a Manchester City:

Datum Výsledky
2023-05-17 Manchester City 4 – 0 Real Madrid
2023-05-09 Real Madrid 1 – 1 Manchester City
2022-05-04 Real Madrid 3 – 1 Manchester City
2022-04-26 Manchester City 4 – 3 Real Madrid

Pokud vás zajímají další údaje vzájemné bilance a ligové statistiky každého týmu, doporučujeme navštívit stránku Real Madrid vs Manchester City H2H.

Jaké jsou vaše komentáře a predikce pro zápas Real Madrid vs Manchester City?