Portland Trail Blazers vs New York Knicks

Portland Trail Blazers vs New York KnicksPortland Trail BlazersNew York Knicks

🏀 2024-03-15 – NBA

 

Portland Trail Blazers vs New York Knicks Tipy

S pomocí rychlého přehledu dosavadních vzájemných výsledků mezi Portland Trail Blazers a New York Knicks a mírou úspěšnosti každého týmu dokážeme vypočítat pravděpodobného vítěze zápasu tohoto basketbalového utkání.

Sázkové tipy pro Portland Trail Blazers vs New York Knicks

Naše predikce pro zápas Portland Trail Blazers vs New York Knicks, který se v rámci NBA odehraje 2024-03-15, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Sázkové tipy pro Portland Trail Blazers vs New York Knicks

Naše predikce pro zápas Portland Trail Blazers vs New York Knicks, který se v rámci NBA odehraje 2024-03-15, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Důrazně doporučujeme projít si další hloubkové statistiky a utvořit si vlastní názor, než se rozhodnete, koho pro sázkové účely považujete za vítěze. Nejlepší bude samostatně si prohlédnout údaje poskytované webem BasketballStats247.com a zvolit ty nejlepší sázkové možnosti.

Kde sázet na Portland Trail Blazers vs New York Knicks?

Níže jsme uvedli seznam několik doporučených webových stránek, kde si můžete vsadit na vítěze zápasu v utkání Portland Trail Blazers vs New York Knicks, stejně jako na další sázkové možnosti, například over/under, vítěz prvního poločasu a tak dále:

fortuna www.ifortuna.cz

Naše doporučení těchto provozovatelů je založeno na uživatelských recenzích a zkušenostech v oboru. Tyto sázkové kanceláře navíc nabízí registrační bonusy pro nové uživatele a jsou skvělé i pro sázení na jiné sporty, jako jsou fotbal, tenis, házená a více než 20 dalších sportů. Sázejte zodpovědně. 18+. Platí všeobecné smluvní podmínky, dostupné pouze pro nové sázkaře.

Předzápasové rozbory pro Portland Trail Blazers vs New York Knicks

Zápas Portland Trail Blazers proti New York Knicks se v rámci NBA odehraje 2024-03-15 v 03:00 GMT. Domácí tým vstupuje do hry se 18 vítězstvími v posledních 64 odehraných zápasech, zatímco New York Knicks má za poslední 65 odehrané zápasy procentuální úspěšnost 0.585.

Co se týká posledních 4 utkání mezi těmito 2 týmy, Portland Trail Blazers doma vyhrála 0x, zatímco New York Knicks zaznamenala venku 1 vítězství.

V aktuální sezóně má Portland Trail Blazers průměrný bodový rozdíl -8.1 bodů, zatímco New York Knicks má průměrný bodový rozdíl 4 bodů:

  • Portland Trail Blazers: v průměru 108 získaných bodů, v průměru 116.1 ztracených bodů
  • New York Knicks: v průměru 112.3 získaných bodů, v průměru 108.3 ztracených bodů

Vzájemná bilance Portland Trail Blazers vs New York Knicks

Níže uvedená tabulka znázorňuje výsledky posledních 5 vzájemných utkání mezi Portland Trail Blazers a New York Knicks:

Datum Výsledky
2024-01-10 New York Knicks 112 – 84 Portland Trail Blazers
2023-03-15 Portland Trail Blazers 107 – 123 New York Knicks
2022-11-26 New York Knicks – Portland Trail Blazers
2022-07-17 New York Knicks 77 – 85 Portland Trail Blazers

Kromě konečných výsledků těchto zápasů si můžete prohlédnout i další údaje o vzájemné bilanci Portland Trail Blazers vs New York Knicks s aktuálním pořadím a formou týmu.

Jaké jsou vaše komentáře a predikce pro zápas Portland Trail Blazers vs New York Knicks?