Portland Trail Blazers vs Golden State Warriors

Portland Trail Blazers vs Golden State WarriorsPortland Trail BlazersGolden State Warriors

🏀 2024-04-12 – NBA

 

Portland Trail Blazers vs Golden State Warriors Tipy

S pomocí rychlého přehledu dosavadních vzájemných výsledků mezi Portland Trail Blazers a Golden State Warriors a mírou úspěšnosti každého týmu dokážeme vypočítat pravděpodobného vítěze zápasu tohoto basketbalového utkání.

Sázkové tipy pro Portland Trail Blazers vs Golden State Warriors

Naše predikce pro zápas Portland Trail Blazers vs Golden State Warriors, který se v rámci NBA odehraje 2024-04-12, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Sázkové tipy pro Portland Trail Blazers vs Golden State Warriors

Naše predikce pro zápas Portland Trail Blazers vs Golden State Warriors, který se v rámci NBA odehraje 2024-04-12, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Důrazně doporučujeme projít si další hloubkové statistiky a utvořit si vlastní názor, než se rozhodnete, koho pro sázkové účely považujete za vítěze. Nejlepší bude samostatně si prohlédnout údaje poskytované webem BasketballStats247.com a zvolit ty nejlepší sázkové možnosti.

Kde sázet na Portland Trail Blazers vs Golden State Warriors?

Níže jsme uvedli seznam několik doporučených webových stránek, kde si můžete vsadit na vítěze zápasu v utkání Portland Trail Blazers vs Golden State Warriors, stejně jako na další sázkové možnosti, například over/under, vítěz prvního poločasu a tak dále:

fortuna www.ifortuna.cz

Naše doporučení těchto provozovatelů je založeno na uživatelských recenzích a zkušenostech v oboru. Tyto sázkové kanceláře navíc nabízí registrační bonusy pro nové uživatele a jsou skvělé i pro sázení na jiné sporty, jako jsou fotbal, tenis, házená a více než 20 dalších sportů. Sázejte zodpovědně. 18+. Platí všeobecné smluvní podmínky, dostupné pouze pro nové sázkaře.

Předzápasové rozbory pro Portland Trail Blazers vs Golden State Warriors

Zápas Portland Trail Blazers proti Golden State Warriors se v rámci NBA odehraje 2024-04-12 v 03:00 GMT. Domácí tým vstupuje do hry se 21 vítězstvími v posledních 79 odehraných zápasech, zatímco Golden State Warriors má za poslední 79 odehrané zápasy procentuální úspěšnost 0.557.

Co se týká posledních 4 utkání mezi těmito 2 týmy, Portland Trail Blazers doma vyhrála 0x, zatímco Golden State Warriors zaznamenala venku 2 vítězství.

V aktuální sezóně má Portland Trail Blazers průměrný bodový rozdíl -8.7 bodů, zatímco Golden State Warriors má průměrný bodový rozdíl 2.5 bodů:

  • Portland Trail Blazers: v průměru 106.8 získaných bodů, v průměru 115.5 ztracených bodů
  • Golden State Warriors: v průměru 118 získaných bodů, v průměru 115.5 ztracených bodů

Vzájemná bilance Portland Trail Blazers vs Golden State Warriors

Níže uvedená tabulka znázorňuje výsledky posledních 5 vzájemných utkání mezi Portland Trail Blazers a Golden State Warriors:

Datum Výsledky
2023-12-24 Golden State Warriors 126 – 106 Portland Trail Blazers
2023-12-18 Portland Trail Blazers 114 – 118 Golden State Warriors
2023-12-07 Golden State Warriors 110 – 106 Portland Trail Blazers
2023-04-09 Portland Trail Blazers 101 – 157 Golden State Warriors

Kromě konečných výsledků těchto zápasů si můžete prohlédnout i další údaje o vzájemné bilanci Portland Trail Blazers vs Golden State Warriors s aktuálním pořadím a formou týmu.

Jaké jsou vaše komentáře a predikce pro zápas Portland Trail Blazers vs Golden State Warriors?