Phoenix Suns vs Minnesota Timberwolves

Phoenix Suns vs Minnesota TimberwolvesPhoenix SunsMinnesota Timberwolves

🏀 2024-04-06 – NBA

 

Phoenix Suns vs Minnesota Timberwolves Tipy

S pomocí rychlého přehledu dosavadních vzájemných výsledků mezi Phoenix Suns a Minnesota Timberwolves a mírou úspěšnosti každého týmu dokážeme vypočítat pravděpodobného vítěze zápasu tohoto basketbalového utkání.

Sázkové tipy pro Phoenix Suns vs Minnesota Timberwolves

Naše predikce pro zápas Phoenix Suns vs Minnesota Timberwolves, který se v rámci NBA odehraje 2024-04-06, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Sázkové tipy pro Phoenix Suns vs Minnesota Timberwolves

Naše predikce pro zápas Phoenix Suns vs Minnesota Timberwolves, který se v rámci NBA odehraje 2024-04-06, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Důrazně doporučujeme projít si další hloubkové statistiky a utvořit si vlastní názor, než se rozhodnete, koho pro sázkové účely považujete za vítěze. Nejlepší bude samostatně si prohlédnout údaje poskytované webem BasketballStats247.com a zvolit ty nejlepší sázkové možnosti.

Kde sázet na Phoenix Suns vs Minnesota Timberwolves?

Níže jsme uvedli seznam několik doporučených webových stránek, kde si můžete vsadit na vítěze zápasu v utkání Phoenix Suns vs Minnesota Timberwolves, stejně jako na další sázkové možnosti, například over/under, vítěz prvního poločasu a tak dále:

fortuna www.ifortuna.cz

Naše doporučení těchto provozovatelů je založeno na uživatelských recenzích a zkušenostech v oboru. Tyto sázkové kanceláře navíc nabízí registrační bonusy pro nové uživatele a jsou skvělé i pro sázení na jiné sporty, jako jsou fotbal, tenis, házená a více než 20 dalších sportů. Sázejte zodpovědně. 18+. Platí všeobecné smluvní podmínky, dostupné pouze pro nové sázkaře.

Předzápasové rozbory pro Phoenix Suns vs Minnesota Timberwolves

Zápas Phoenix Suns proti Minnesota Timberwolves se v rámci NBA odehraje 2024-04-06 v 03:00 GMT. Domácí tým vstupuje do hry se 45 vítězstvími v posledních 76 odehraných zápasech, zatímco Minnesota Timberwolves má za poslední 76 odehrané zápasy procentuální úspěšnost 0.697.

Co se týká posledních 4 utkání mezi těmito 2 týmy, Phoenix Suns doma vyhrála 2x, zatímco Minnesota Timberwolves zaznamenala venku 0 vítězství.

V aktuální sezóně má Phoenix Suns průměrný bodový rozdíl 3 bodů, zatímco Minnesota Timberwolves má průměrný bodový rozdíl 7.1 bodů:

  • Phoenix Suns: v průměru 116.9 získaných bodů, v průměru 113.9 ztracených bodů
  • Minnesota Timberwolves: v průměru 113.1 získaných bodů, v průměru 106 ztracených bodů

Vzájemná bilance Phoenix Suns vs Minnesota Timberwolves

Níže uvedená tabulka znázorňuje výsledky posledních 5 vzájemných utkání mezi Phoenix Suns a Minnesota Timberwolves:

Datum Výsledky
2023-11-16 Phoenix Suns 133 – 115 Minnesota Timberwolves
2023-03-30 Phoenix Suns 107 – 100 Minnesota Timberwolves
2023-01-14 Minnesota Timberwolves 121 – 116 Phoenix Suns
2022-11-10 Minnesota Timberwolves 117 – 129 Phoenix Suns

Kromě konečných výsledků těchto zápasů si můžete prohlédnout i další údaje o vzájemné bilanci Phoenix Suns vs Minnesota Timberwolves s aktuálním pořadím a formou týmu.

Jaké jsou vaše komentáře a predikce pro zápas Phoenix Suns vs Minnesota Timberwolves?