Partizan vs Olympiakos

Partizan vs OlympiakosPartizanOlympiakos

🏀 2024-03-28 – Euroliga

 

Partizan vs Olympiakos Tipy

S pomocí rychlého přehledu dosavadních vzájemných výsledků mezi Partizan a Olympiakos a mírou úspěšnosti každého týmu dokážeme vypočítat pravděpodobného vítěze zápasu tohoto basketbalového utkání.

Sázkové tipy pro Partizan vs Olympiakos

Naše predikce pro zápas Partizan vs Olympiakos, který se v rámci Euroliga odehraje 2024-03-28, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Sázkové tipy pro Partizan vs Olympiakos

Naše predikce pro zápas Partizan vs Olympiakos, který se v rámci Euroliga odehraje 2024-03-28, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Důrazně doporučujeme projít si další hloubkové statistiky a utvořit si vlastní názor, než se rozhodnete, koho pro sázkové účely považujete za vítěze. Nejlepší bude samostatně si prohlédnout údaje poskytované webem BasketballStats247.com a zvolit ty nejlepší sázkové možnosti.

Kde sázet na Partizan vs Olympiakos?

Níže jsme uvedli seznam několik doporučených webových stránek, kde si můžete vsadit na vítěze zápasu v utkání Partizan vs Olympiakos, stejně jako na další sázkové možnosti, například over/under, vítěz prvního poločasu a tak dále:

fortuna www.ifortuna.cz

Naše doporučení těchto provozovatelů je založeno na uživatelských recenzích a zkušenostech v oboru. Tyto sázkové kanceláře navíc nabízí registrační bonusy pro nové uživatele a jsou skvělé i pro sázení na jiné sporty, jako jsou fotbal, tenis, házená a více než 20 dalších sportů. Sázejte zodpovědně. 18+. Platí všeobecné smluvní podmínky, dostupné pouze pro nové sázkaře.

Předzápasové rozbory pro Partizan vs Olympiakos

Zápas Partizan proti Olympiakos se v rámci Euroliga odehraje 2024-03-28 v 19:30 GMT. Domácí tým vstupuje do hry se vítězstvími v posledních odehraných zápasech, zatímco Olympiakos má za poslední 22 odehrané zápasy procentuální úspěšnost 0.909.

Co se týká posledních 4 utkání mezi těmito 2 týmy, Partizan doma vyhrála 1x, zatímco Olympiakos zaznamenala venku 0 vítězství.

V aktuální sezóně má Partizan průměrný bodový rozdíl bodů, zatímco Olympiakos má průměrný bodový rozdíl 17.1 bodů:

  • Partizan: v průměru získaných bodů, v průměru ztracených bodů
  • Olympiakos: v průměru 85.1 získaných bodů, v průměru 68.0 ztracených bodů

Vzájemná bilance Partizan vs Olympiakos

Níže uvedená tabulka znázorňuje výsledky posledních 5 vzájemných utkání mezi Partizan a Olympiakos:

Datum Výsledky
2023-10-19 Olympiakos 98 – 94 Partizan
2023-03-24 Partizan 90 – 75 Olympiakos
2022-11-10 Olympiakos 87 – 58 Partizan
n/a n/a

Kromě konečných výsledků těchto zápasů si můžete prohlédnout i další údaje o vzájemné bilanci Partizan vs Olympiakos s aktuálním pořadím a formou týmu.

Jaké jsou vaše komentáře a predikce pro zápas Partizan vs Olympiakos?