Partizan vs Baskonia

Partizan vs BaskoniaPartizanBaskonia

🏀 2024-03-19 – Euroliga

 

Partizan vs Baskonia Tipy

S pomocí rychlého přehledu dosavadních vzájemných výsledků mezi Partizan a Baskonia a mírou úspěšnosti každého týmu dokážeme vypočítat pravděpodobného vítěze zápasu tohoto basketbalového utkání.

Sázkové tipy pro Partizan vs Baskonia

Naše predikce pro zápas Partizan vs Baskonia, který se v rámci Euroliga odehraje 2024-03-19, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Sázkové tipy pro Partizan vs Baskonia

Naše predikce pro zápas Partizan vs Baskonia, který se v rámci Euroliga odehraje 2024-03-19, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Důrazně doporučujeme projít si další hloubkové statistiky a utvořit si vlastní názor, než se rozhodnete, koho pro sázkové účely považujete za vítěze. Nejlepší bude samostatně si prohlédnout údaje poskytované webem BasketballStats247.com a zvolit ty nejlepší sázkové možnosti.

Kde sázet na Partizan vs Baskonia?

Níže jsme uvedli seznam několik doporučených webových stránek, kde si můžete vsadit na vítěze zápasu v utkání Partizan vs Baskonia, stejně jako na další sázkové možnosti, například over/under, vítěz prvního poločasu a tak dále:

fortuna www.ifortuna.cz

Naše doporučení těchto provozovatelů je založeno na uživatelských recenzích a zkušenostech v oboru. Tyto sázkové kanceláře navíc nabízí registrační bonusy pro nové uživatele a jsou skvělé i pro sázení na jiné sporty, jako jsou fotbal, tenis, házená a více než 20 dalších sportů. Sázejte zodpovědně. 18+. Platí všeobecné smluvní podmínky, dostupné pouze pro nové sázkaře.

Předzápasové rozbory pro Partizan vs Baskonia

Zápas Partizan proti Baskonia se v rámci Euroliga odehraje 2024-03-19 v 19:30 GMT. Domácí tým vstupuje do hry se vítězstvími v posledních odehraných zápasech, zatímco Baskonia má za poslední 25 odehrané zápasy procentuální úspěšnost 0.560.

Co se týká posledních 4 utkání mezi těmito 2 týmy, Partizan doma vyhrála 1x, zatímco Baskonia zaznamenala venku 0 vítězství.

V aktuální sezóně má Partizan průměrný bodový rozdíl bodů, zatímco Baskonia má průměrný bodový rozdíl -0.1 bodů:

  • Partizan: v průměru získaných bodů, v průměru ztracených bodů
  • Baskonia: v průměru 86.8 získaných bodů, v průměru 86.9 ztracených bodů

Vzájemná bilance Partizan vs Baskonia

Níže uvedená tabulka znázorňuje výsledky posledních 5 vzájemných utkání mezi Partizan a Baskonia:

Datum Výsledky
2023-11-03 Baskonia 84 – 83 Partizan
2023-01-13 Partizan 83 – 65 Baskonia
2022-10-14 Baskonia 103 – 96 Partizan
n/a n/a

Kromě konečných výsledků těchto zápasů si můžete prohlédnout i další údaje o vzájemné bilanci Partizan vs Baskonia s aktuálním pořadím a formou týmu.

Jaké jsou vaše komentáře a predikce pro zápas Partizan vs Baskonia?