Pardubice vs Usti n. Labem

Pardubice vs Usti n. LabemPardubiceUsti n. Labem

🏀 2024-04-21 – NBL

 

Pardubice vs Usti n. Labem Tipy

S pomocí rychlého přehledu dosavadních vzájemných výsledků mezi Pardubice a Usti n. Labem a mírou úspěšnosti každého týmu dokážeme vypočítat pravděpodobného vítěze zápasu tohoto basketbalového utkání.

Sázkové tipy pro Pardubice vs Usti n. Labem

Naše predikce pro zápas Pardubice vs Usti n. Labem, který se v rámci NBL odehraje 2024-04-21, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Sázkové tipy pro Pardubice vs Usti n. Labem

Naše predikce pro zápas Pardubice vs Usti n. Labem, který se v rámci NBL odehraje 2024-04-21, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Důrazně doporučujeme projít si další hloubkové statistiky a utvořit si vlastní názor, než se rozhodnete, koho pro sázkové účely považujete za vítěze. Nejlepší bude samostatně si prohlédnout údaje poskytované webem BasketballStats247.com a zvolit ty nejlepší sázkové možnosti.

Kde sázet na Pardubice vs Usti n. Labem?

Níže jsme uvedli seznam několik doporučených webových stránek, kde si můžete vsadit na vítěze zápasu v utkání Pardubice vs Usti n. Labem, stejně jako na další sázkové možnosti, například over/under, vítěz prvního poločasu a tak dále:

fortuna www.ifortuna.cz

Naše doporučení těchto provozovatelů je založeno na uživatelských recenzích a zkušenostech v oboru. Tyto sázkové kanceláře navíc nabízí registrační bonusy pro nové uživatele a jsou skvělé i pro sázení na jiné sporty, jako jsou fotbal, tenis, házená a více než 20 dalších sportů. Sázejte zodpovědně. 18+. Platí všeobecné smluvní podmínky, dostupné pouze pro nové sázkaře.

Předzápasové rozbory pro Pardubice vs Usti n. Labem

Zápas Pardubice proti Usti n. Labem se v rámci NBL odehraje 2024-04-21 v 15:30 GMT. Domácí tým vstupuje do hry se 11 vítězstvími v posledních 22 odehraných zápasech, zatímco Usti n. Labem má za poslední 22 odehrané zápasy procentuální úspěšnost 0.636.

Co se týká posledních 4 utkání mezi těmito 2 týmy, Pardubice doma vyhrála 1x, zatímco Usti n. Labem zaznamenala venku 0 vítězství.

V aktuální sezóně má Pardubice průměrný bodový rozdíl -2.5 bodů, zatímco Usti n. Labem má průměrný bodový rozdíl 7.0 bodů:

  • Pardubice: v průměru 83.5 získaných bodů, v průměru 86.0 ztracených bodů
  • Usti n. Labem: v průměru 90.1 získaných bodů, v průměru 83.1 ztracených bodů

Vzájemná bilance Pardubice vs Usti n. Labem

Níže uvedená tabulka znázorňuje výsledky posledních 5 vzájemných utkání mezi Pardubice a Usti n. Labem:

Datum Výsledky
2024-04-17 Usti n. Labem 78 – 68 Pardubice
2024-04-16 Usti n. Labem 84 – 64 Pardubice
2024-03-27 Usti n. Labem 99 – 83 Pardubice
2024-02-28 Pardubice 92 – 74 Usti n. Labem

Kromě konečných výsledků těchto zápasů si můžete prohlédnout i další údaje o vzájemné bilanci Pardubice vs Usti n. Labem s aktuálním pořadím a formou týmu.

Jaké jsou vaše komentáře a predikce pro zápas Pardubice vs Usti n. Labem?