Panathinaikos vs Alba Berlin

Panathinaikos vs Alba BerlinPanathinaikosAlba Berlin

🏀 2024-04-11 – Euroliga

 

Panathinaikos vs Alba Berlin Tipy

S pomocí rychlého přehledu dosavadních vzájemných výsledků mezi Panathinaikos a Alba Berlin a mírou úspěšnosti každého týmu dokážeme vypočítat pravděpodobného vítěze zápasu tohoto basketbalového utkání.

Sázkové tipy pro Panathinaikos vs Alba Berlin

Naše predikce pro zápas Panathinaikos vs Alba Berlin, který se v rámci Euroliga odehraje 2024-04-11, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Sázkové tipy pro Panathinaikos vs Alba Berlin

Naše predikce pro zápas Panathinaikos vs Alba Berlin, který se v rámci Euroliga odehraje 2024-04-11, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Důrazně doporučujeme projít si další hloubkové statistiky a utvořit si vlastní názor, než se rozhodnete, koho pro sázkové účely považujete za vítěze. Nejlepší bude samostatně si prohlédnout údaje poskytované webem BasketballStats247.com a zvolit ty nejlepší sázkové možnosti.

Kde sázet na Panathinaikos vs Alba Berlin?

Níže jsme uvedli seznam několik doporučených webových stránek, kde si můžete vsadit na vítěze zápasu v utkání Panathinaikos vs Alba Berlin, stejně jako na další sázkové možnosti, například over/under, vítěz prvního poločasu a tak dále:

fortuna www.ifortuna.cz

Naše doporučení těchto provozovatelů je založeno na uživatelských recenzích a zkušenostech v oboru. Tyto sázkové kanceláře navíc nabízí registrační bonusy pro nové uživatele a jsou skvělé i pro sázení na jiné sporty, jako jsou fotbal, tenis, házená a více než 20 dalších sportů. Sázejte zodpovědně. 18+. Platí všeobecné smluvní podmínky, dostupné pouze pro nové sázkaře.

Předzápasové rozbory pro Panathinaikos vs Alba Berlin

Zápas Panathinaikos proti Alba Berlin se v rámci Euroliga odehraje 2024-04-11 v 18:15 GMT. Domácí tým vstupuje do hry se 22 vítězstvími v posledních 23 odehraných zápasech, zatímco Alba Berlin má za poslední 24 odehrané zápasy procentuální úspěšnost 0.792.

Co se týká posledních 4 utkání mezi těmito 2 týmy, Panathinaikos doma vyhrála 0x, zatímco Alba Berlin zaznamenala venku 1 vítězství.

V aktuální sezóně má Panathinaikos průměrný bodový rozdíl 16.3 bodů, zatímco Alba Berlin má průměrný bodový rozdíl 10.0 bodů:

  • Panathinaikos: v průměru 85.7 získaných bodů, v průměru 69.4 ztracených bodů
  • Alba Berlin: v průměru 92.4 získaných bodů, v průměru 82.4 ztracených bodů

Vzájemná bilance Panathinaikos vs Alba Berlin

Níže uvedená tabulka znázorňuje výsledky posledních 5 vzájemných utkání mezi Panathinaikos a Alba Berlin:

Datum Výsledky
2023-11-10 Alba Berlin 85 – 99 Panathinaikos
2023-04-07 Panathinaikos 84 – 88 Alba Berlin
2022-10-19 Alba Berlin 94 – 65 Panathinaikos
2022-04-06 Alba Berlin 87 – 78 Panathinaikos

Kromě konečných výsledků těchto zápasů si můžete prohlédnout i další údaje o vzájemné bilanci Panathinaikos vs Alba Berlin s aktuálním pořadím a formou týmu.

Jaké jsou vaše komentáře a predikce pro zápas Panathinaikos vs Alba Berlin?