Orlando Magic vs Toronto Raptors

Orlando Magic vs Toronto RaptorsOrlando MagicToronto Raptors

🏀 2024-03-17 – NBA

 

Orlando Magic vs Toronto Raptors Tipy

S pomocí rychlého přehledu dosavadních vzájemných výsledků mezi Orlando Magic a Toronto Raptors a mírou úspěšnosti každého týmu dokážeme vypočítat pravděpodobného vítěze zápasu tohoto basketbalového utkání.

Sázkové tipy pro Orlando Magic vs Toronto Raptors

Naše predikce pro zápas Orlando Magic vs Toronto Raptors, který se v rámci NBA odehraje 2024-03-17, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Sázkové tipy pro Orlando Magic vs Toronto Raptors

Naše predikce pro zápas Orlando Magic vs Toronto Raptors, který se v rámci NBA odehraje 2024-03-17, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Důrazně doporučujeme projít si další hloubkové statistiky a utvořit si vlastní názor, než se rozhodnete, koho pro sázkové účely považujete za vítěze. Nejlepší bude samostatně si prohlédnout údaje poskytované webem BasketballStats247.com a zvolit ty nejlepší sázkové možnosti.

Kde sázet na Orlando Magic vs Toronto Raptors?

Níže jsme uvedli seznam několik doporučených webových stránek, kde si můžete vsadit na vítěze zápasu v utkání Orlando Magic vs Toronto Raptors, stejně jako na další sázkové možnosti, například over/under, vítěz prvního poločasu a tak dále:

fortuna www.ifortuna.cz

Naše doporučení těchto provozovatelů je založeno na uživatelských recenzích a zkušenostech v oboru. Tyto sázkové kanceláře navíc nabízí registrační bonusy pro nové uživatele a jsou skvělé i pro sázení na jiné sporty, jako jsou fotbal, tenis, házená a více než 20 dalších sportů. Sázejte zodpovědně. 18+. Platí všeobecné smluvní podmínky, dostupné pouze pro nové sázkaře.

Předzápasové rozbory pro Orlando Magic vs Toronto Raptors

Zápas Orlando Magic proti Toronto Raptors se v rámci NBA odehraje 2024-03-17 v 23:00 GMT. Domácí tým vstupuje do hry se 38 vítězstvími v posledních 66 odehraných zápasech, zatímco Toronto Raptors má za poslední 66 odehrané zápasy procentuální úspěšnost 0.348.

Co se týká posledních 4 utkání mezi těmito 2 týmy, Orlando Magic doma vyhrála 2x, zatímco Toronto Raptors zaznamenala venku 0 vítězství.

V aktuální sezóně má Orlando Magic průměrný bodový rozdíl 1.4 bodů, zatímco Toronto Raptors má průměrný bodový rozdíl -4.1 bodů:

  • Orlando Magic: v průměru 110.7 získaných bodů, v průměru 109.3 ztracených bodů
  • Toronto Raptors: v průměru 114.1 získaných bodů, v průměru 118.2 ztracených bodů

Vzájemná bilance Orlando Magic vs Toronto Raptors

Níže uvedená tabulka znázorňuje výsledky posledních 5 vzájemných utkání mezi Orlando Magic a Toronto Raptors:

Datum Výsledky
2024-03-15 Toronto Raptors 103 – 113 Orlando Magic
2023-11-22 Orlando Magic 126 – 107 Toronto Raptors
2023-02-15 Toronto Raptors 123 – 113 Orlando Magic
2022-12-12 Orlando Magic 111 – 99 Toronto Raptors

Kromě konečných výsledků těchto zápasů si můžete prohlédnout i další údaje o vzájemné bilanci Orlando Magic vs Toronto Raptors s aktuálním pořadím a formou týmu.

Jaké jsou vaše komentáře a predikce pro zápas Orlando Magic vs Toronto Raptors?