Orlando Magic vs Portland Trail Blazers

Orlando Magic vs Portland Trail BlazersOrlando MagicPortland Trail Blazers

🏀 2024-04-02 – NBA

 

Orlando Magic vs Portland Trail Blazers Tipy

S pomocí rychlého přehledu dosavadních vzájemných výsledků mezi Orlando Magic a Portland Trail Blazers a mírou úspěšnosti každého týmu dokážeme vypočítat pravděpodobného vítěze zápasu tohoto basketbalového utkání.

Sázkové tipy pro Orlando Magic vs Portland Trail Blazers

Naše predikce pro zápas Orlando Magic vs Portland Trail Blazers, který se v rámci NBA odehraje 2024-04-02, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Sázkové tipy pro Orlando Magic vs Portland Trail Blazers

Naše predikce pro zápas Orlando Magic vs Portland Trail Blazers, který se v rámci NBA odehraje 2024-04-02, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Důrazně doporučujeme projít si další hloubkové statistiky a utvořit si vlastní názor, než se rozhodnete, koho pro sázkové účely považujete za vítěze. Nejlepší bude samostatně si prohlédnout údaje poskytované webem BasketballStats247.com a zvolit ty nejlepší sázkové možnosti.

Kde sázet na Orlando Magic vs Portland Trail Blazers?

Níže jsme uvedli seznam několik doporučených webových stránek, kde si můžete vsadit na vítěze zápasu v utkání Orlando Magic vs Portland Trail Blazers, stejně jako na další sázkové možnosti, například over/under, vítěz prvního poločasu a tak dále:

fortuna www.ifortuna.cz

Naše doporučení těchto provozovatelů je založeno na uživatelských recenzích a zkušenostech v oboru. Tyto sázkové kanceláře navíc nabízí registrační bonusy pro nové uživatele a jsou skvělé i pro sázení na jiné sporty, jako jsou fotbal, tenis, házená a více než 20 dalších sportů. Sázejte zodpovědně. 18+. Platí všeobecné smluvní podmínky, dostupné pouze pro nové sázkaře.

Předzápasové rozbory pro Orlando Magic vs Portland Trail Blazers

Zápas Orlando Magic proti Portland Trail Blazers se v rámci NBA odehraje 2024-04-02 v 00:00 GMT. Domácí tým vstupuje do hry se 43 vítězstvími v posledních 74 odehraných zápasech, zatímco Portland Trail Blazers má za poslední 74 odehrané zápasy procentuální úspěšnost 0.257.

Co se týká posledních 4 utkání mezi těmito 2 týmy, Orlando Magic doma vyhrála 0x, zatímco Portland Trail Blazers zaznamenala venku 2 vítězství.

V aktuální sezóně má Orlando Magic průměrný bodový rozdíl 2.2 bodů, zatímco Portland Trail Blazers má průměrný bodový rozdíl -9 bodů:

  • Orlando Magic: v průměru 110.5 získaných bodů, v průměru 108.3 ztracených bodů
  • Portland Trail Blazers: v průměru 107.2 získaných bodů, v průměru 116.2 ztracených bodů

Vzájemná bilance Orlando Magic vs Portland Trail Blazers

Níže uvedená tabulka znázorňuje výsledky posledních 5 vzájemných utkání mezi Orlando Magic a Portland Trail Blazers:

Datum Výsledky
2023-10-28 Portland Trail Blazers 97 – 102 Orlando Magic
2023-07-14 Orlando Magic 71 – 88 Portland Trail Blazers
2023-03-05 Orlando Magic 119 – 122 Portland Trail Blazers
2023-01-11 Portland Trail Blazers 106 – 109 Orlando Magic

Kromě konečných výsledků těchto zápasů si můžete prohlédnout i další údaje o vzájemné bilanci Orlando Magic vs Portland Trail Blazers s aktuálním pořadím a formou týmu.

Jaké jsou vaše komentáře a predikce pro zápas Orlando Magic vs Portland Trail Blazers?