Olomoucko vs USK Prague

Olomoucko vs USK PragueOlomouckoUSK Prague

🏀 2024-04-12 – NBL

 

Olomoucko vs USK Prague Tipy

S pomocí rychlého přehledu dosavadních vzájemných výsledků mezi Olomoucko a USK Prague a mírou úspěšnosti každého týmu dokážeme vypočítat pravděpodobného vítěze zápasu tohoto basketbalového utkání.

Sázkové tipy pro Olomoucko vs USK Prague

Naše predikce pro zápas Olomoucko vs USK Prague, který se v rámci NBL odehraje 2024-04-12, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Sázkové tipy pro Olomoucko vs USK Prague

Naše predikce pro zápas Olomoucko vs USK Prague, který se v rámci NBL odehraje 2024-04-12, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Důrazně doporučujeme projít si další hloubkové statistiky a utvořit si vlastní názor, než se rozhodnete, koho pro sázkové účely považujete za vítěze. Nejlepší bude samostatně si prohlédnout údaje poskytované webem BasketballStats247.com a zvolit ty nejlepší sázkové možnosti.

Kde sázet na Olomoucko vs USK Prague?

Níže jsme uvedli seznam několik doporučených webových stránek, kde si můžete vsadit na vítěze zápasu v utkání Olomoucko vs USK Prague, stejně jako na další sázkové možnosti, například over/under, vítěz prvního poločasu a tak dále:

fortuna www.ifortuna.cz

Naše doporučení těchto provozovatelů je založeno na uživatelských recenzích a zkušenostech v oboru. Tyto sázkové kanceláře navíc nabízí registrační bonusy pro nové uživatele a jsou skvělé i pro sázení na jiné sporty, jako jsou fotbal, tenis, házená a více než 20 dalších sportů. Sázejte zodpovědně. 18+. Platí všeobecné smluvní podmínky, dostupné pouze pro nové sázkaře.

Předzápasové rozbory pro Olomoucko vs USK Prague

Zápas Olomoucko proti USK Prague se v rámci NBL odehraje 2024-04-12 v 16:00 GMT. Domácí tým vstupuje do hry se 7 vítězstvími v posledních 22 odehraných zápasech, zatímco USK Prague má za poslední 22 odehrané zápasy procentuální úspěšnost 0.500.

Co se týká posledních 4 utkání mezi těmito 2 týmy, Olomoucko doma vyhrála 1x, zatímco USK Prague zaznamenala venku 0 vítězství.

V aktuální sezóně má Olomoucko průměrný bodový rozdíl -6.5 bodů, zatímco USK Prague má průměrný bodový rozdíl -1.3 bodů:

  • Olomoucko: v průměru 80.8 získaných bodů, v průměru 87.3 ztracených bodů
  • USK Prague: v průměru 75.0 získaných bodů, v průměru 76.3 ztracených bodů

Vzájemná bilance Olomoucko vs USK Prague

Níže uvedená tabulka znázorňuje výsledky posledních 5 vzájemných utkání mezi Olomoucko a USK Prague:

Datum Výsledky
2024-04-10 USK Prague 66 – 76 Olomoucko
2024-01-06 Olomoucko 67 – 66 USK Prague
2023-10-28 USK Prague 81 – 70 Olomoucko
2023-04-12 USK Prague 104 – 91 Olomoucko

Kromě konečných výsledků těchto zápasů si můžete prohlédnout i další údaje o vzájemné bilanci Olomoucko vs USK Prague s aktuálním pořadím a formou týmu.

Jaké jsou vaše komentáře a predikce pro zápas Olomoucko vs USK Prague?