Olimpia Milano vs Fenerbahce

Olimpia Milano vs FenerbahceOlimpia MilanoFenerbahce

🏀 2024-03-22 – Euroliga

 

Olimpia Milano vs Fenerbahce Tipy

S pomocí rychlého přehledu dosavadních vzájemných výsledků mezi Olimpia Milano a Fenerbahce a mírou úspěšnosti každého týmu dokážeme vypočítat pravděpodobného vítěze zápasu tohoto basketbalového utkání.

Sázkové tipy pro Olimpia Milano vs Fenerbahce

Naše predikce pro zápas Olimpia Milano vs Fenerbahce, který se v rámci Euroliga odehraje 2024-03-22, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Sázkové tipy pro Olimpia Milano vs Fenerbahce

Naše predikce pro zápas Olimpia Milano vs Fenerbahce, který se v rámci Euroliga odehraje 2024-03-22, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Důrazně doporučujeme projít si další hloubkové statistiky a utvořit si vlastní názor, než se rozhodnete, koho pro sázkové účely považujete za vítěze. Nejlepší bude samostatně si prohlédnout údaje poskytované webem BasketballStats247.com a zvolit ty nejlepší sázkové možnosti.

Kde sázet na Olimpia Milano vs Fenerbahce?

Níže jsme uvedli seznam několik doporučených webových stránek, kde si můžete vsadit na vítěze zápasu v utkání Olimpia Milano vs Fenerbahce, stejně jako na další sázkové možnosti, například over/under, vítěz prvního poločasu a tak dále:

fortuna www.ifortuna.cz

Naše doporučení těchto provozovatelů je založeno na uživatelských recenzích a zkušenostech v oboru. Tyto sázkové kanceláře navíc nabízí registrační bonusy pro nové uživatele a jsou skvělé i pro sázení na jiné sporty, jako jsou fotbal, tenis, házená a více než 20 dalších sportů. Sázejte zodpovědně. 18+. Platí všeobecné smluvní podmínky, dostupné pouze pro nové sázkaře.

Předzápasové rozbory pro Olimpia Milano vs Fenerbahce

Zápas Olimpia Milano proti Fenerbahce se v rámci Euroliga odehraje 2024-03-22 v 19:30 GMT. Domácí tým vstupuje do hry se 15 vítězstvími v posledních 23 odehraných zápasech, zatímco Fenerbahce má za poslední 28 odehrané zápasy procentuální úspěšnost 0.750.

Co se týká posledních 4 utkání mezi těmito 2 týmy, Olimpia Milano doma vyhrála 0x, zatímco Fenerbahce zaznamenala venku 2 vítězství.

V aktuální sezóně má Olimpia Milano průměrný bodový rozdíl 5.9 bodů, zatímco Fenerbahce má průměrný bodový rozdíl 11.2 bodů:

  • Olimpia Milano: v průměru 79.0 získaných bodů, v průměru 73.1 ztracených bodů
  • Fenerbahce: v průměru 87.1 získaných bodů, v průměru 75.9 ztracených bodů

Vzájemná bilance Olimpia Milano vs Fenerbahce

Níže uvedená tabulka znázorňuje výsledky posledních 5 vzájemných utkání mezi Olimpia Milano a Fenerbahce:

Datum Výsledky
2023-10-06 Fenerbahce 85 – 82 Olimpia Milano
2023-03-21 Fenerbahce 75 – 82 Olimpia Milano
2022-11-24 Olimpia Milano 72 – 82 Fenerbahce
2022-02-03 Olimpia Milano 60 – 71 Fenerbahce

Kromě konečných výsledků těchto zápasů si můžete prohlédnout i další údaje o vzájemné bilanci Olimpia Milano vs Fenerbahce s aktuálním pořadím a formou týmu.

Jaké jsou vaše komentáře a predikce pro zápas Olimpia Milano vs Fenerbahce?