Oklahoma City Thunder vs Dallas Mavericks

Oklahoma City Thunder vs Dallas MavericksOklahoma City ThunderDallas Mavericks

🏀 2024-03-15 – NBA

 

Oklahoma City Thunder vs Dallas Mavericks Tipy

S pomocí rychlého přehledu dosavadních vzájemných výsledků mezi Oklahoma City Thunder a Dallas Mavericks a mírou úspěšnosti každého týmu dokážeme vypočítat pravděpodobného vítěze zápasu tohoto basketbalového utkání.

Sázkové tipy pro Oklahoma City Thunder vs Dallas Mavericks

Naše predikce pro zápas Oklahoma City Thunder vs Dallas Mavericks, který se v rámci NBA odehraje 2024-03-15, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Sázkové tipy pro Oklahoma City Thunder vs Dallas Mavericks

Naše predikce pro zápas Oklahoma City Thunder vs Dallas Mavericks, který se v rámci NBA odehraje 2024-03-15, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Důrazně doporučujeme projít si další hloubkové statistiky a utvořit si vlastní názor, než se rozhodnete, koho pro sázkové účely považujete za vítěze. Nejlepší bude samostatně si prohlédnout údaje poskytované webem BasketballStats247.com a zvolit ty nejlepší sázkové možnosti.

Kde sázet na Oklahoma City Thunder vs Dallas Mavericks?

Níže jsme uvedli seznam několik doporučených webových stránek, kde si můžete vsadit na vítěze zápasu v utkání Oklahoma City Thunder vs Dallas Mavericks, stejně jako na další sázkové možnosti, například over/under, vítěz prvního poločasu a tak dále:

fortuna www.ifortuna.cz

Naše doporučení těchto provozovatelů je založeno na uživatelských recenzích a zkušenostech v oboru. Tyto sázkové kanceláře navíc nabízí registrační bonusy pro nové uživatele a jsou skvělé i pro sázení na jiné sporty, jako jsou fotbal, tenis, házená a více než 20 dalších sportů. Sázejte zodpovědně. 18+. Platí všeobecné smluvní podmínky, dostupné pouze pro nové sázkaře.

Předzápasové rozbory pro Oklahoma City Thunder vs Dallas Mavericks

Zápas Oklahoma City Thunder proti Dallas Mavericks se v rámci NBA odehraje 2024-03-15 v 03:00 GMT. Domácí tým vstupuje do hry se 45 vítězstvími v posledních 65 odehraných zápasech, zatímco Dallas Mavericks má za poslední 65 odehrané zápasy procentuální úspěšnost 0.569.

Co se týká posledních 4 utkání mezi těmito 2 týmy, Oklahoma City Thunder doma vyhrála 2x, zatímco Dallas Mavericks zaznamenala venku 0 vítězství.

V aktuální sezóně má Oklahoma City Thunder průměrný bodový rozdíl 7.7 bodů, zatímco Dallas Mavericks má průměrný bodový rozdíl 1.3 bodů:

  • Oklahoma City Thunder: v průměru 120.7 získaných bodů, v průměru 113 ztracených bodů
  • Dallas Mavericks: v průměru 119.1 získaných bodů, v průměru 117.8 ztracených bodů

Vzájemná bilance Oklahoma City Thunder vs Dallas Mavericks

Níže uvedená tabulka znázorňuje výsledky posledních 5 vzájemných utkání mezi Oklahoma City Thunder a Dallas Mavericks:

Datum Výsledky
2024-02-10 Dallas Mavericks 146 – 111 Oklahoma City Thunder
2023-12-03 Dallas Mavericks 120 – 126 Oklahoma City Thunder
2023-07-08 Oklahoma City Thunder 91 – 80 Dallas Mavericks
2023-01-09 Oklahoma City Thunder 120 – 109 Dallas Mavericks

Kromě konečných výsledků těchto zápasů si můžete prohlédnout i další údaje o vzájemné bilanci Oklahoma City Thunder vs Dallas Mavericks s aktuálním pořadím a formou týmu.

Jaké jsou vaše komentáře a predikce pro zápas Oklahoma City Thunder vs Dallas Mavericks?