NH Ostrava vs Slavia Prague

NH Ostrava vs Slavia PragueNH OstravaSlavia Prague

🏀 2024-03-30 – NBL

 

NH Ostrava vs Slavia Prague Tipy

S pomocí rychlého přehledu dosavadních vzájemných výsledků mezi NH Ostrava a Slavia Prague a mírou úspěšnosti každého týmu dokážeme vypočítat pravděpodobného vítěze zápasu tohoto basketbalového utkání.

Sázkové tipy pro NH Ostrava vs Slavia Prague

Naše predikce pro zápas NH Ostrava vs Slavia Prague, který se v rámci NBL odehraje 2024-03-30, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Sázkové tipy pro NH Ostrava vs Slavia Prague

Naše predikce pro zápas NH Ostrava vs Slavia Prague, který se v rámci NBL odehraje 2024-03-30, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Důrazně doporučujeme projít si další hloubkové statistiky a utvořit si vlastní názor, než se rozhodnete, koho pro sázkové účely považujete za vítěze. Nejlepší bude samostatně si prohlédnout údaje poskytované webem BasketballStats247.com a zvolit ty nejlepší sázkové možnosti.

Kde sázet na NH Ostrava vs Slavia Prague?

Níže jsme uvedli seznam několik doporučených webových stránek, kde si můžete vsadit na vítěze zápasu v utkání NH Ostrava vs Slavia Prague, stejně jako na další sázkové možnosti, například over/under, vítěz prvního poločasu a tak dále:

fortuna www.ifortuna.cz

Naše doporučení těchto provozovatelů je založeno na uživatelských recenzích a zkušenostech v oboru. Tyto sázkové kanceláře navíc nabízí registrační bonusy pro nové uživatele a jsou skvělé i pro sázení na jiné sporty, jako jsou fotbal, tenis, házená a více než 20 dalších sportů. Sázejte zodpovědně. 18+. Platí všeobecné smluvní podmínky, dostupné pouze pro nové sázkaře.

Předzápasové rozbory pro NH Ostrava vs Slavia Prague

Zápas NH Ostrava proti Slavia Prague se v rámci NBL odehraje 2024-03-30 v 16:30 GMT. Domácí tým vstupuje do hry se 8 vítězstvími v posledních 22 odehraných zápasech, zatímco Slavia Prague má za poslední 22 odehrané zápasy procentuální úspěšnost 0.136.

Co se týká posledních 4 utkání mezi těmito 2 týmy, NH Ostrava doma vyhrála 0x, zatímco Slavia Prague zaznamenala venku 1 vítězství.

V aktuální sezóně má NH Ostrava průměrný bodový rozdíl -5.1 bodů, zatímco Slavia Prague má průměrný bodový rozdíl -15.8 bodů:

  • NH Ostrava: v průměru 76.4 získaných bodů, v průměru 81.5 ztracených bodů
  • Slavia Prague: v průměru 76.5 získaných bodů, v průměru 92.3 ztracených bodů

Vzájemná bilance NH Ostrava vs Slavia Prague

Níže uvedená tabulka znázorňuje výsledky posledních 5 vzájemných utkání mezi NH Ostrava a Slavia Prague:

Datum Výsledky
2024-03-13 Slavia Prague 66 – 76 NH Ostrava
2024-03-02 NH Ostrava 64 – 79 Slavia Prague
2024-02-03 Slavia Prague 80 – 89 NH Ostrava
2023-12-20 Slavia Prague 70 – 85 NH Ostrava

Kromě konečných výsledků těchto zápasů si můžete prohlédnout i další údaje o vzájemné bilanci NH Ostrava vs Slavia Prague s aktuálním pořadím a formou týmu.

Jaké jsou vaše komentáře a predikce pro zápas NH Ostrava vs Slavia Prague?