New York Knicks vs Sacramento Kings

New York Knicks vs Sacramento KingsNew York KnicksSacramento Kings

🏀 2024-04-05 – NBA

 

New York Knicks vs Sacramento Kings Tipy

S pomocí rychlého přehledu dosavadních vzájemných výsledků mezi New York Knicks a Sacramento Kings a mírou úspěšnosti každého týmu dokážeme vypočítat pravděpodobného vítěze zápasu tohoto basketbalového utkání.

Sázkové tipy pro New York Knicks vs Sacramento Kings

Naše predikce pro zápas New York Knicks vs Sacramento Kings, který se v rámci NBA odehraje 2024-04-05, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Sázkové tipy pro New York Knicks vs Sacramento Kings

Naše predikce pro zápas New York Knicks vs Sacramento Kings, který se v rámci NBA odehraje 2024-04-05, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Důrazně doporučujeme projít si další hloubkové statistiky a utvořit si vlastní názor, než se rozhodnete, koho pro sázkové účely považujete za vítěze. Nejlepší bude samostatně si prohlédnout údaje poskytované webem BasketballStats247.com a zvolit ty nejlepší sázkové možnosti.

Kde sázet na New York Knicks vs Sacramento Kings?

Níže jsme uvedli seznam několik doporučených webových stránek, kde si můžete vsadit na vítěze zápasu v utkání New York Knicks vs Sacramento Kings, stejně jako na další sázkové možnosti, například over/under, vítěz prvního poločasu a tak dále:

fortuna www.ifortuna.cz

Naše doporučení těchto provozovatelů je založeno na uživatelských recenzích a zkušenostech v oboru. Tyto sázkové kanceláře navíc nabízí registrační bonusy pro nové uživatele a jsou skvělé i pro sázení na jiné sporty, jako jsou fotbal, tenis, házená a více než 20 dalších sportů. Sázejte zodpovědně. 18+. Platí všeobecné smluvní podmínky, dostupné pouze pro nové sázkaře.

Předzápasové rozbory pro New York Knicks vs Sacramento Kings

Zápas New York Knicks proti Sacramento Kings se v rámci NBA odehraje 2024-04-05 v 00:30 GMT. Domácí tým vstupuje do hry se 44 vítězstvími v posledních 75 odehraných zápasech, zatímco Sacramento Kings má za poslední 75 odehrané zápasy procentuální úspěšnost 0.587.

Co se týká posledních 4 utkání mezi těmito 2 týmy, New York Knicks doma vyhrála 1x, zatímco Sacramento Kings zaznamenala venku 0 vítězství.

V aktuální sezóně má New York Knicks průměrný bodový rozdíl 4.5 bodů, zatímco Sacramento Kings má průměrný bodový rozdíl 1.4 bodů:

  • New York Knicks: v průměru 112.4 získaných bodů, v průměru 107.9 ztracených bodů
  • Sacramento Kings: v průměru 117.1 získaných bodů, v průměru 115.7 ztracených bodů

Vzájemná bilance New York Knicks vs Sacramento Kings

Níže uvedená tabulka znázorňuje výsledky posledních 5 vzájemných utkání mezi New York Knicks a Sacramento Kings:

Datum Výsledky
2024-03-17 Sacramento Kings 91 – 98 New York Knicks
2023-03-10 Sacramento Kings 122 – 117 New York Knicks
2022-12-12 New York Knicks 112 – 99 Sacramento Kings
2022-03-08 Sacramento Kings 115 – 131 New York Knicks

Kromě konečných výsledků těchto zápasů si můžete prohlédnout i další údaje o vzájemné bilanci New York Knicks vs Sacramento Kings s aktuálním pořadím a formou týmu.

Jaké jsou vaše komentáře a predikce pro zápas New York Knicks vs Sacramento Kings?