New Orleans Pelicans vs Phoenix Suns

New Orleans Pelicans vs Phoenix SunsNew Orleans PelicansPhoenix Suns

🏀 2024-04-02 – NBA

 

New Orleans Pelicans vs Phoenix Suns Tipy

S pomocí rychlého přehledu dosavadních vzájemných výsledků mezi New Orleans Pelicans a Phoenix Suns a mírou úspěšnosti každého týmu dokážeme vypočítat pravděpodobného vítěze zápasu tohoto basketbalového utkání.

Sázkové tipy pro New Orleans Pelicans vs Phoenix Suns

Naše predikce pro zápas New Orleans Pelicans vs Phoenix Suns, který se v rámci NBA odehraje 2024-04-02, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Sázkové tipy pro New Orleans Pelicans vs Phoenix Suns

Naše predikce pro zápas New Orleans Pelicans vs Phoenix Suns, který se v rámci NBA odehraje 2024-04-02, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Důrazně doporučujeme projít si další hloubkové statistiky a utvořit si vlastní názor, než se rozhodnete, koho pro sázkové účely považujete za vítěze. Nejlepší bude samostatně si prohlédnout údaje poskytované webem BasketballStats247.com a zvolit ty nejlepší sázkové možnosti.

Kde sázet na New Orleans Pelicans vs Phoenix Suns?

Níže jsme uvedli seznam několik doporučených webových stránek, kde si můžete vsadit na vítěze zápasu v utkání New Orleans Pelicans vs Phoenix Suns, stejně jako na další sázkové možnosti, například over/under, vítěz prvního poločasu a tak dále:

fortuna www.ifortuna.cz

Naše doporučení těchto provozovatelů je založeno na uživatelských recenzích a zkušenostech v oboru. Tyto sázkové kanceláře navíc nabízí registrační bonusy pro nové uživatele a jsou skvělé i pro sázení na jiné sporty, jako jsou fotbal, tenis, házená a více než 20 dalších sportů. Sázejte zodpovědně. 18+. Platí všeobecné smluvní podmínky, dostupné pouze pro nové sázkaře.

Předzápasové rozbory pro New Orleans Pelicans vs Phoenix Suns

Zápas New Orleans Pelicans proti Phoenix Suns se v rámci NBA odehraje 2024-04-02 v 01:00 GMT. Domácí tým vstupuje do hry se 45 vítězstvími v posledních 74 odehraných zápasech, zatímco Phoenix Suns má za poslední 74 odehrané zápasy procentuální úspěšnost 0.581.

Co se týká posledních 4 utkání mezi těmito 2 týmy, New Orleans Pelicans doma vyhrála 1x, zatímco Phoenix Suns zaznamenala venku 1 vítězství.

V aktuální sezóně má New Orleans Pelicans průměrný bodový rozdíl 4.9 bodů, zatímco Phoenix Suns má průměrný bodový rozdíl 2.6 bodů:

  • New Orleans Pelicans: v průměru 115.2 získaných bodů, v průměru 110.3 ztracených bodů
  • Phoenix Suns: v průměru 116.7 získaných bodů, v průměru 114.1 ztracených bodů

Vzájemná bilance New Orleans Pelicans vs Phoenix Suns

Níže uvedená tabulka znázorňuje výsledky posledních 5 vzájemných utkání mezi New Orleans Pelicans a Phoenix Suns:

Datum Výsledky
2024-01-20 New Orleans Pelicans 109 – 123 Phoenix Suns
2023-07-12 New Orleans Pelicans 82 – 73 Phoenix Suns
2022-12-18 Phoenix Suns 118 – 114 New Orleans Pelicans
2022-12-11 New Orleans Pelicans – Phoenix Suns

Kromě konečných výsledků těchto zápasů si můžete prohlédnout i další údaje o vzájemné bilanci New Orleans Pelicans vs Phoenix Suns s aktuálním pořadím a formou týmu.

Jaké jsou vaše komentáře a predikce pro zápas New Orleans Pelicans vs Phoenix Suns?