New Orleans Pelicans vs Los Angeles Clippers

New Orleans Pelicans vs Los Angeles ClippersNew Orleans PelicansLos Angeles Clippers

🏀 2024-03-16 – NBA

 

New Orleans Pelicans vs Los Angeles Clippers Tipy

S pomocí rychlého přehledu dosavadních vzájemných výsledků mezi New Orleans Pelicans a Los Angeles Clippers a mírou úspěšnosti každého týmu dokážeme vypočítat pravděpodobného vítěze zápasu tohoto basketbalového utkání.

Sázkové tipy pro New Orleans Pelicans vs Los Angeles Clippers

Naše predikce pro zápas New Orleans Pelicans vs Los Angeles Clippers, který se v rámci NBA odehraje 2024-03-16, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Sázkové tipy pro New Orleans Pelicans vs Los Angeles Clippers

Naše predikce pro zápas New Orleans Pelicans vs Los Angeles Clippers, který se v rámci NBA odehraje 2024-03-16, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Důrazně doporučujeme projít si další hloubkové statistiky a utvořit si vlastní názor, než se rozhodnete, koho pro sázkové účely považujete za vítěze. Nejlepší bude samostatně si prohlédnout údaje poskytované webem BasketballStats247.com a zvolit ty nejlepší sázkové možnosti.

Kde sázet na New Orleans Pelicans vs Los Angeles Clippers?

Níže jsme uvedli seznam několik doporučených webových stránek, kde si můžete vsadit na vítěze zápasu v utkání New Orleans Pelicans vs Los Angeles Clippers, stejně jako na další sázkové možnosti, například over/under, vítěz prvního poločasu a tak dále:

fortuna www.ifortuna.cz

Naše doporučení těchto provozovatelů je založeno na uživatelských recenzích a zkušenostech v oboru. Tyto sázkové kanceláře navíc nabízí registrační bonusy pro nové uživatele a jsou skvělé i pro sázení na jiné sporty, jako jsou fotbal, tenis, házená a více než 20 dalších sportů. Sázejte zodpovědně. 18+. Platí všeobecné smluvní podmínky, dostupné pouze pro nové sázkaře.

Předzápasové rozbory pro New Orleans Pelicans vs Los Angeles Clippers

Zápas New Orleans Pelicans proti Los Angeles Clippers se v rámci NBA odehraje 2024-03-16 v 01:00 GMT. Domácí tým vstupuje do hry se 39 vítězstvími v posledních 65 odehraných zápasech, zatímco Los Angeles Clippers má za poslední 65 odehrané zápasy procentuální úspěšnost 0.646.

Co se týká posledních 4 utkání mezi těmito 2 týmy, New Orleans Pelicans doma vyhrála 1x, zatímco Los Angeles Clippers zaznamenala venku 1 vítězství.

V aktuální sezóně má New Orleans Pelicans průměrný bodový rozdíl 4.9 bodů, zatímco Los Angeles Clippers má průměrný bodový rozdíl 4.3 bodů:

  • New Orleans Pelicans: v průměru 116.1 získaných bodů, v průměru 111.2 ztracených bodů
  • Los Angeles Clippers: v průměru 117 získaných bodů, v průměru 112.7 ztracených bodů

Vzájemná bilance New Orleans Pelicans vs Los Angeles Clippers

Níže uvedená tabulka znázorňuje výsledky posledních 5 vzájemných utkání mezi New Orleans Pelicans a Los Angeles Clippers:

Datum Výsledky
2024-02-08 Los Angeles Clippers 106 – 117 New Orleans Pelicans
2024-01-06 New Orleans Pelicans 95 – 111 Los Angeles Clippers
2023-11-25 Los Angeles Clippers 106 – 116 New Orleans Pelicans
2023-04-02 New Orleans Pelicans 122 – 114 Los Angeles Clippers

Kromě konečných výsledků těchto zápasů si můžete prohlédnout i další údaje o vzájemné bilanci New Orleans Pelicans vs Los Angeles Clippers s aktuálním pořadím a formou týmu.

Jaké jsou vaše komentáře a predikce pro zápas New Orleans Pelicans vs Los Angeles Clippers?