Monaco vs Zalgiris Kaunas

Monaco vs Zalgiris KaunasMonacoZalgiris Kaunas

🏀 2024-04-04 – Euroliga

 

Monaco vs Zalgiris Kaunas Tipy

S pomocí rychlého přehledu dosavadních vzájemných výsledků mezi Monaco a Zalgiris Kaunas a mírou úspěšnosti každého týmu dokážeme vypočítat pravděpodobného vítěze zápasu tohoto basketbalového utkání.

Sázkové tipy pro Monaco vs Zalgiris Kaunas

Naše predikce pro zápas Monaco vs Zalgiris Kaunas, který se v rámci Euroliga odehraje 2024-04-04, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Sázkové tipy pro Monaco vs Zalgiris Kaunas

Naše predikce pro zápas Monaco vs Zalgiris Kaunas, který se v rámci Euroliga odehraje 2024-04-04, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Důrazně doporučujeme projít si další hloubkové statistiky a utvořit si vlastní názor, než se rozhodnete, koho pro sázkové účely považujete za vítěze. Nejlepší bude samostatně si prohlédnout údaje poskytované webem BasketballStats247.com a zvolit ty nejlepší sázkové možnosti.

Kde sázet na Monaco vs Zalgiris Kaunas?

Níže jsme uvedli seznam několik doporučených webových stránek, kde si můžete vsadit na vítěze zápasu v utkání Monaco vs Zalgiris Kaunas, stejně jako na další sázkové možnosti, například over/under, vítěz prvního poločasu a tak dále:

fortuna www.ifortuna.cz

Naše doporučení těchto provozovatelů je založeno na uživatelských recenzích a zkušenostech v oboru. Tyto sázkové kanceláře navíc nabízí registrační bonusy pro nové uživatele a jsou skvělé i pro sázení na jiné sporty, jako jsou fotbal, tenis, házená a více než 20 dalších sportů. Sázejte zodpovědně. 18+. Platí všeobecné smluvní podmínky, dostupné pouze pro nové sázkaře.

Předzápasové rozbory pro Monaco vs Zalgiris Kaunas

Zápas Monaco proti Zalgiris Kaunas se v rámci Euroliga odehraje 2024-04-04 v 17:00 GMT. Domácí tým vstupuje do hry se 24 vítězstvími v posledních 27 odehraných zápasech, zatímco Zalgiris Kaunas má za poslední 23 odehrané zápasy procentuální úspěšnost 0.913.

Co se týká posledních 4 utkání mezi těmito 2 týmy, Monaco doma vyhrála 1x, zatímco Zalgiris Kaunas zaznamenala venku 1 vítězství.

V aktuální sezóně má Monaco průměrný bodový rozdíl 11.2 bodů, zatímco Zalgiris Kaunas má průměrný bodový rozdíl 12.4 bodů:

  • Monaco: v průměru 85.1 získaných bodů, v průměru 73.9 ztracených bodů
  • Zalgiris Kaunas: v průměru 85.2 získaných bodů, v průměru 72.8 ztracených bodů

Vzájemná bilance Monaco vs Zalgiris Kaunas

Níže uvedená tabulka znázorňuje výsledky posledních 5 vzájemných utkání mezi Monaco a Zalgiris Kaunas:

Datum Výsledky
2023-12-08 Zalgiris Kaunas 79 – 83 Monaco
2023-03-29 Zalgiris Kaunas 79 – 70 Monaco
2022-12-29 Monaco 84 – 82 Zalgiris Kaunas
2022-02-10 Monaco 82 – 83 Zalgiris Kaunas

Kromě konečných výsledků těchto zápasů si můžete prohlédnout i další údaje o vzájemné bilanci Monaco vs Zalgiris Kaunas s aktuálním pořadím a formou týmu.

Jaké jsou vaše komentáře a predikce pro zápas Monaco vs Zalgiris Kaunas?