Minnesota Timberwolves vs Toronto Raptors

Minnesota Timberwolves vs Toronto RaptorsMinnesota TimberwolvesToronto Raptors

🏀 2024-04-04 – NBA

 

Minnesota Timberwolves vs Toronto Raptors Tipy

S pomocí rychlého přehledu dosavadních vzájemných výsledků mezi Minnesota Timberwolves a Toronto Raptors a mírou úspěšnosti každého týmu dokážeme vypočítat pravděpodobného vítěze zápasu tohoto basketbalového utkání.

Sázkové tipy pro Minnesota Timberwolves vs Toronto Raptors

Naše predikce pro zápas Minnesota Timberwolves vs Toronto Raptors, který se v rámci NBA odehraje 2024-04-04, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Sázkové tipy pro Minnesota Timberwolves vs Toronto Raptors

Naše predikce pro zápas Minnesota Timberwolves vs Toronto Raptors, který se v rámci NBA odehraje 2024-04-04, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Důrazně doporučujeme projít si další hloubkové statistiky a utvořit si vlastní názor, než se rozhodnete, koho pro sázkové účely považujete za vítěze. Nejlepší bude samostatně si prohlédnout údaje poskytované webem BasketballStats247.com a zvolit ty nejlepší sázkové možnosti.

Kde sázet na Minnesota Timberwolves vs Toronto Raptors?

Níže jsme uvedli seznam několik doporučených webových stránek, kde si můžete vsadit na vítěze zápasu v utkání Minnesota Timberwolves vs Toronto Raptors, stejně jako na další sázkové možnosti, například over/under, vítěz prvního poločasu a tak dále:

fortuna www.ifortuna.cz

Naše doporučení těchto provozovatelů je založeno na uživatelských recenzích a zkušenostech v oboru. Tyto sázkové kanceláře navíc nabízí registrační bonusy pro nové uživatele a jsou skvělé i pro sázení na jiné sporty, jako jsou fotbal, tenis, házená a více než 20 dalších sportů. Sázejte zodpovědně. 18+. Platí všeobecné smluvní podmínky, dostupné pouze pro nové sázkaře.

Předzápasové rozbory pro Minnesota Timberwolves vs Toronto Raptors

Zápas Minnesota Timberwolves proti Toronto Raptors se v rámci NBA odehraje 2024-04-04 v 01:00 GMT. Domácí tým vstupuje do hry se 51 vítězstvími v posledních 74 odehraných zápasech, zatímco Toronto Raptors má za poslední 74 odehrané zápasy procentuální úspěšnost 0.311.

Co se týká posledních 4 utkání mezi těmito 2 týmy, Minnesota Timberwolves doma vyhrála 1x, zatímco Toronto Raptors zaznamenala venku 0 vítězství.

V aktuální sezóně má Minnesota Timberwolves průměrný bodový rozdíl 6.7 bodů, zatímco Toronto Raptors má průměrný bodový rozdíl -5.7 bodů:

  • Minnesota Timberwolves: v průměru 112.9 získaných bodů, v průměru 106.2 ztracených bodů
  • Toronto Raptors: v průměru 112.7 získaných bodů, v průměru 118.4 ztracených bodů

Vzájemná bilance Minnesota Timberwolves vs Toronto Raptors

Níže uvedená tabulka znázorňuje výsledky posledních 5 vzájemných utkání mezi Minnesota Timberwolves a Toronto Raptors:

Datum Výsledky
2023-10-26 Toronto Raptors 97 – 94 Minnesota Timberwolves
2023-03-18 Toronto Raptors 122 – 107 Minnesota Timberwolves
2023-01-20 Minnesota Timberwolves 128 – 126 Toronto Raptors
2022-03-31 Toronto Raptors 125 – 102 Minnesota Timberwolves

Kromě konečných výsledků těchto zápasů si můžete prohlédnout i další údaje o vzájemné bilanci Minnesota Timberwolves vs Toronto Raptors s aktuálním pořadím a formou týmu.

Jaké jsou vaše komentáře a predikce pro zápas Minnesota Timberwolves vs Toronto Raptors?