Minnesota Timberwolves vs Phoenix Suns

Minnesota Timberwolves vs Phoenix SunsMinnesota TimberwolvesPhoenix Suns

🏀 2024-04-20 – NBA

 

Minnesota Timberwolves vs Phoenix Suns Tipy

S pomocí rychlého přehledu dosavadních vzájemných výsledků mezi Minnesota Timberwolves a Phoenix Suns a mírou úspěšnosti každého týmu dokážeme vypočítat pravděpodobného vítěze zápasu tohoto basketbalového utkání.

Sázkové tipy pro Minnesota Timberwolves vs Phoenix Suns

Naše predikce pro zápas Minnesota Timberwolves vs Phoenix Suns, který se v rámci NBA odehraje 2024-04-20, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Sázkové tipy pro Minnesota Timberwolves vs Phoenix Suns

Naše predikce pro zápas Minnesota Timberwolves vs Phoenix Suns, který se v rámci NBA odehraje 2024-04-20, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Důrazně doporučujeme projít si další hloubkové statistiky a utvořit si vlastní názor, než se rozhodnete, koho pro sázkové účely považujete za vítěze. Nejlepší bude samostatně si prohlédnout údaje poskytované webem BasketballStats247.com a zvolit ty nejlepší sázkové možnosti.

Kde sázet na Minnesota Timberwolves vs Phoenix Suns?

Níže jsme uvedli seznam několik doporučených webových stránek, kde si můžete vsadit na vítěze zápasu v utkání Minnesota Timberwolves vs Phoenix Suns, stejně jako na další sázkové možnosti, například over/under, vítěz prvního poločasu a tak dále:

fortuna www.ifortuna.cz

Naše doporučení těchto provozovatelů je založeno na uživatelských recenzích a zkušenostech v oboru. Tyto sázkové kanceláře navíc nabízí registrační bonusy pro nové uživatele a jsou skvělé i pro sázení na jiné sporty, jako jsou fotbal, tenis, házená a více než 20 dalších sportů. Sázejte zodpovědně. 18+. Platí všeobecné smluvní podmínky, dostupné pouze pro nové sázkaře.

Předzápasové rozbory pro Minnesota Timberwolves vs Phoenix Suns

Zápas Minnesota Timberwolves proti Phoenix Suns se v rámci NBA odehraje 2024-04-20 v 05:00 GMT. Domácí tým vstupuje do hry se 56 vítězstvími v posledních 82 odehraných zápasech, zatímco Phoenix Suns má za poslední 82 odehrané zápasy procentuální úspěšnost 0.598.

Co se týká posledních 4 utkání mezi těmito 2 týmy, Minnesota Timberwolves doma vyhrála 0x, zatímco Phoenix Suns zaznamenala venku 1 vítězství.

V aktuální sezóně má Minnesota Timberwolves průměrný bodový rozdíl 6.5 bodů, zatímco Phoenix Suns má průměrný bodový rozdíl 3 bodů:

  • Minnesota Timberwolves: v průměru 113 získaných bodů, v průměru 106.5 ztracených bodů
  • Phoenix Suns: v průměru 116.2 získaných bodů, v průměru 113.2 ztracených bodů

Vzájemná bilance Minnesota Timberwolves vs Phoenix Suns

Níže uvedená tabulka znázorňuje výsledky posledních 5 vzájemných utkání mezi Minnesota Timberwolves a Phoenix Suns:

Datum Výsledky
2024-04-14 Minnesota Timberwolves 106 – 125 Phoenix Suns
2024-04-06 Phoenix Suns 97 – 87 Minnesota Timberwolves
2023-11-16 Phoenix Suns 133 – 115 Minnesota Timberwolves
2023-03-30 Phoenix Suns 107 – 100 Minnesota Timberwolves

Kromě konečných výsledků těchto zápasů si můžete prohlédnout i další údaje o vzájemné bilanci Minnesota Timberwolves vs Phoenix Suns s aktuálním pořadím a formou týmu.

Jaké jsou vaše komentáře a predikce pro zápas Minnesota Timberwolves vs Phoenix Suns?