Minnesota Timberwolves vs Houston Rockets

Minnesota Timberwolves vs Houston RocketsMinnesota TimberwolvesHouston Rockets

🏀 2024-04-03 – NBA

 

Minnesota Timberwolves vs Houston Rockets Tipy

S pomocí rychlého přehledu dosavadních vzájemných výsledků mezi Minnesota Timberwolves a Houston Rockets a mírou úspěšnosti každého týmu dokážeme vypočítat pravděpodobného vítěze zápasu tohoto basketbalového utkání.

Sázkové tipy pro Minnesota Timberwolves vs Houston Rockets

Naše predikce pro zápas Minnesota Timberwolves vs Houston Rockets, který se v rámci NBA odehraje 2024-04-03, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Sázkové tipy pro Minnesota Timberwolves vs Houston Rockets

Naše predikce pro zápas Minnesota Timberwolves vs Houston Rockets, který se v rámci NBA odehraje 2024-04-03, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Důrazně doporučujeme projít si další hloubkové statistiky a utvořit si vlastní názor, než se rozhodnete, koho pro sázkové účely považujete za vítěze. Nejlepší bude samostatně si prohlédnout údaje poskytované webem BasketballStats247.com a zvolit ty nejlepší sázkové možnosti.

Kde sázet na Minnesota Timberwolves vs Houston Rockets?

Níže jsme uvedli seznam několik doporučených webových stránek, kde si můžete vsadit na vítěze zápasu v utkání Minnesota Timberwolves vs Houston Rockets, stejně jako na další sázkové možnosti, například over/under, vítěz prvního poločasu a tak dále:

fortuna www.ifortuna.cz

Naše doporučení těchto provozovatelů je založeno na uživatelských recenzích a zkušenostech v oboru. Tyto sázkové kanceláře navíc nabízí registrační bonusy pro nové uživatele a jsou skvělé i pro sázení na jiné sporty, jako jsou fotbal, tenis, házená a více než 20 dalších sportů. Sázejte zodpovědně. 18+. Platí všeobecné smluvní podmínky, dostupné pouze pro nové sázkaře.

Předzápasové rozbory pro Minnesota Timberwolves vs Houston Rockets

Zápas Minnesota Timberwolves proti Houston Rockets se v rámci NBA odehraje 2024-04-03 v 01:00 GMT. Domácí tým vstupuje do hry se 51 vítězstvími v posledních 74 odehraných zápasech, zatímco Houston Rockets má za poslední 74 odehrané zápasy procentuální úspěšnost 0.514.

Co se týká posledních 4 utkání mezi těmito 2 týmy, Minnesota Timberwolves doma vyhrála 2x, zatímco Houston Rockets zaznamenala venku 0 vítězství.

V aktuální sezóně má Minnesota Timberwolves průměrný bodový rozdíl 6.7 bodů, zatímco Houston Rockets má průměrný bodový rozdíl 1.6 bodů:

  • Minnesota Timberwolves: v průměru 112.9 získaných bodů, v průměru 106.2 ztracených bodů
  • Houston Rockets: v průměru 114.2 získaných bodů, v průměru 112.6 ztracených bodů

Vzájemná bilance Minnesota Timberwolves vs Houston Rockets

Níže uvedená tabulka znázorňuje výsledky posledních 5 vzájemných utkání mezi Minnesota Timberwolves a Houston Rockets:

Datum Výsledky
2024-02-05 Minnesota Timberwolves 111 – 90 Houston Rockets
2024-01-06 Houston Rockets 95 – 122 Minnesota Timberwolves
2023-01-24 Houston Rockets 119 – 114 Minnesota Timberwolves
2023-01-22 Minnesota Timberwolves 113 – 104 Houston Rockets

Kromě konečných výsledků těchto zápasů si můžete prohlédnout i další údaje o vzájemné bilanci Minnesota Timberwolves vs Houston Rockets s aktuálním pořadím a formou týmu.

Jaké jsou vaše komentáře a predikce pro zápas Minnesota Timberwolves vs Houston Rockets?