Minnesota Timberwolves vs Cleveland Cavaliers

Minnesota Timberwolves vs Cleveland CavaliersMinnesota TimberwolvesCleveland Cavaliers

🏀 2024-03-23 – NBA

 

Minnesota Timberwolves vs Cleveland Cavaliers Tipy

S pomocí rychlého přehledu dosavadních vzájemných výsledků mezi Minnesota Timberwolves a Cleveland Cavaliers a mírou úspěšnosti každého týmu dokážeme vypočítat pravděpodobného vítěze zápasu tohoto basketbalového utkání.

Sázkové tipy pro Minnesota Timberwolves vs Cleveland Cavaliers

Naše predikce pro zápas Minnesota Timberwolves vs Cleveland Cavaliers, který se v rámci NBA odehraje 2024-03-23, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Sázkové tipy pro Minnesota Timberwolves vs Cleveland Cavaliers

Naše predikce pro zápas Minnesota Timberwolves vs Cleveland Cavaliers, který se v rámci NBA odehraje 2024-03-23, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Důrazně doporučujeme projít si další hloubkové statistiky a utvořit si vlastní názor, než se rozhodnete, koho pro sázkové účely považujete za vítěze. Nejlepší bude samostatně si prohlédnout údaje poskytované webem BasketballStats247.com a zvolit ty nejlepší sázkové možnosti.

Kde sázet na Minnesota Timberwolves vs Cleveland Cavaliers?

Níže jsme uvedli seznam několik doporučených webových stránek, kde si můžete vsadit na vítěze zápasu v utkání Minnesota Timberwolves vs Cleveland Cavaliers, stejně jako na další sázkové možnosti, například over/under, vítěz prvního poločasu a tak dále:

fortuna www.ifortuna.cz

Naše doporučení těchto provozovatelů je založeno na uživatelských recenzích a zkušenostech v oboru. Tyto sázkové kanceláře navíc nabízí registrační bonusy pro nové uživatele a jsou skvělé i pro sázení na jiné sporty, jako jsou fotbal, tenis, házená a více než 20 dalších sportů. Sázejte zodpovědně. 18+. Platí všeobecné smluvní podmínky, dostupné pouze pro nové sázkaře.

Předzápasové rozbory pro Minnesota Timberwolves vs Cleveland Cavaliers

Zápas Minnesota Timberwolves proti Cleveland Cavaliers se v rámci NBA odehraje 2024-03-23 v 01:00 GMT. Domácí tým vstupuje do hry se 47 vítězstvími v posledních 69 odehraných zápasech, zatímco Cleveland Cavaliers má za poslední 69 odehrané zápasy procentuální úspěšnost 0.623.

Co se týká posledních 4 utkání mezi těmito 2 týmy, Minnesota Timberwolves doma vyhrála 1x, zatímco Cleveland Cavaliers zaznamenala venku 0 vítězství.

V aktuální sezóně má Minnesota Timberwolves průměrný bodový rozdíl 6.6 bodů, zatímco Cleveland Cavaliers má průměrný bodový rozdíl 4 bodů:

  • Minnesota Timberwolves: v průměru 113.3 získaných bodů, v průměru 106.7 ztracených bodů
  • Cleveland Cavaliers: v průměru 113.4 získaných bodů, v průměru 109.4 ztracených bodů

Vzájemná bilance Minnesota Timberwolves vs Cleveland Cavaliers

Níže uvedená tabulka znázorňuje výsledky posledních 5 vzájemných utkání mezi Minnesota Timberwolves a Cleveland Cavaliers:

Datum Výsledky
2024-03-09 Cleveland Cavaliers 113 – 104 Minnesota Timberwolves
2023-01-15 Minnesota Timberwolves 110 – 102 Cleveland Cavaliers
2022-11-14 Cleveland Cavaliers 124 – 129 Minnesota Timberwolves
2022-03-01 Cleveland Cavaliers 122 – 127 Minnesota Timberwolves

Kromě konečných výsledků těchto zápasů si můžete prohlédnout i další údaje o vzájemné bilanci Minnesota Timberwolves vs Cleveland Cavaliers s aktuálním pořadím a formou týmu.

Jaké jsou vaše komentáře a predikce pro zápas Minnesota Timberwolves vs Cleveland Cavaliers?