Minnesota Timberwolves vs Chicago Bulls

Minnesota Timberwolves vs Chicago BullsMinnesota TimberwolvesChicago Bulls

🏀 2024-04-01 – NBA

 

Minnesota Timberwolves vs Chicago Bulls Tipy

S pomocí rychlého přehledu dosavadních vzájemných výsledků mezi Minnesota Timberwolves a Chicago Bulls a mírou úspěšnosti každého týmu dokážeme vypočítat pravděpodobného vítěze zápasu tohoto basketbalového utkání.

Sázkové tipy pro Minnesota Timberwolves vs Chicago Bulls

Naše predikce pro zápas Minnesota Timberwolves vs Chicago Bulls, který se v rámci NBA odehraje 2024-04-01, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Sázkové tipy pro Minnesota Timberwolves vs Chicago Bulls

Naše predikce pro zápas Minnesota Timberwolves vs Chicago Bulls, který se v rámci NBA odehraje 2024-04-01, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Důrazně doporučujeme projít si další hloubkové statistiky a utvořit si vlastní názor, než se rozhodnete, koho pro sázkové účely považujete za vítěze. Nejlepší bude samostatně si prohlédnout údaje poskytované webem BasketballStats247.com a zvolit ty nejlepší sázkové možnosti.

Kde sázet na Minnesota Timberwolves vs Chicago Bulls?

Níže jsme uvedli seznam několik doporučených webových stránek, kde si můžete vsadit na vítěze zápasu v utkání Minnesota Timberwolves vs Chicago Bulls, stejně jako na další sázkové možnosti, například over/under, vítěz prvního poločasu a tak dále:

fortuna www.ifortuna.cz

Naše doporučení těchto provozovatelů je založeno na uživatelských recenzích a zkušenostech v oboru. Tyto sázkové kanceláře navíc nabízí registrační bonusy pro nové uživatele a jsou skvělé i pro sázení na jiné sporty, jako jsou fotbal, tenis, házená a více než 20 dalších sportů. Sázejte zodpovědně. 18+. Platí všeobecné smluvní podmínky, dostupné pouze pro nové sázkaře.

Předzápasové rozbory pro Minnesota Timberwolves vs Chicago Bulls

Zápas Minnesota Timberwolves proti Chicago Bulls se v rámci NBA odehraje 2024-04-01 v 00:00 GMT. Domácí tým vstupuje do hry se 51 vítězstvími v posledních 73 odehraných zápasech, zatímco Chicago Bulls má za poslední 74 odehrané zápasy procentuální úspěšnost 0.473.

Co se týká posledních 4 utkání mezi těmito 2 týmy, Minnesota Timberwolves doma vyhrála 1x, zatímco Chicago Bulls zaznamenala venku 0 vítězství.

V aktuální sezóně má Minnesota Timberwolves průměrný bodový rozdíl 6.8 bodů, zatímco Chicago Bulls má průměrný bodový rozdíl -1.6 bodů:

  • Minnesota Timberwolves: v průměru 113 získaných bodů, v průměru 106.2 ztracených bodů
  • Chicago Bulls: v průměru 112.1 získaných bodů, v průměru 113.7 ztracených bodů

Vzájemná bilance Minnesota Timberwolves vs Chicago Bulls

Níže uvedená tabulka znázorňuje výsledky posledních 5 vzájemných utkání mezi Minnesota Timberwolves a Chicago Bulls:

Datum Výsledky
2024-02-07 Chicago Bulls 129 – 123 Minnesota Timberwolves
2023-10-20 Chicago Bulls 105 – 114 Minnesota Timberwolves
2023-03-18 Chicago Bulls 139 – 131 Minnesota Timberwolves
2022-12-19 Minnesota Timberwolves 150 – 126 Chicago Bulls

Kromě konečných výsledků těchto zápasů si můžete prohlédnout i další údaje o vzájemné bilanci Minnesota Timberwolves vs Chicago Bulls s aktuálním pořadím a formou týmu.

Jaké jsou vaše komentáře a predikce pro zápas Minnesota Timberwolves vs Chicago Bulls?