Milwaukee Bucks vs Indiana Pacers

Milwaukee Bucks vs Indiana PacersMilwaukee BucksIndiana Pacers

🏀 2024-04-24 – NBA

 

Milwaukee Bucks vs Indiana Pacers Tipy

S pomocí rychlého přehledu dosavadních vzájemných výsledků mezi Milwaukee Bucks a Indiana Pacers a mírou úspěšnosti každého týmu dokážeme vypočítat pravděpodobného vítěze zápasu tohoto basketbalového utkání.

Sázkové tipy pro Milwaukee Bucks vs Indiana Pacers

Naše predikce pro zápas Milwaukee Bucks vs Indiana Pacers, který se v rámci NBA odehraje 2024-04-24, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Sázkové tipy pro Milwaukee Bucks vs Indiana Pacers

Naše predikce pro zápas Milwaukee Bucks vs Indiana Pacers, který se v rámci NBA odehraje 2024-04-24, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Důrazně doporučujeme projít si další hloubkové statistiky a utvořit si vlastní názor, než se rozhodnete, koho pro sázkové účely považujete za vítěze. Nejlepší bude samostatně si prohlédnout údaje poskytované webem BasketballStats247.com a zvolit ty nejlepší sázkové možnosti.

Kde sázet na Milwaukee Bucks vs Indiana Pacers?

Níže jsme uvedli seznam několik doporučených webových stránek, kde si můžete vsadit na vítěze zápasu v utkání Milwaukee Bucks vs Indiana Pacers, stejně jako na další sázkové možnosti, například over/under, vítěz prvního poločasu a tak dále:

fortuna www.ifortuna.cz

Naše doporučení těchto provozovatelů je založeno na uživatelských recenzích a zkušenostech v oboru. Tyto sázkové kanceláře navíc nabízí registrační bonusy pro nové uživatele a jsou skvělé i pro sázení na jiné sporty, jako jsou fotbal, tenis, házená a více než 20 dalších sportů. Sázejte zodpovědně. 18+. Platí všeobecné smluvní podmínky, dostupné pouze pro nové sázkaře.

Předzápasové rozbory pro Milwaukee Bucks vs Indiana Pacers

Zápas Milwaukee Bucks proti Indiana Pacers se v rámci NBA odehraje 2024-04-24 v 01:30 GMT. Domácí tým vstupuje do hry se 49 vítězstvími v posledních 82 odehraných zápasech, zatímco Indiana Pacers má za poslední 82 odehrané zápasy procentuální úspěšnost 0.573.

Co se týká posledních 4 utkání mezi těmito 2 týmy, Milwaukee Bucks doma vyhrála 2x, zatímco Indiana Pacers zaznamenala venku 1 vítězství.

V aktuální sezóně má Milwaukee Bucks průměrný bodový rozdíl 2.6 bodů, zatímco Indiana Pacers má průměrný bodový rozdíl 3.1 bodů:

  • Milwaukee Bucks: v průměru 119 získaných bodů, v průměru 116.4 ztracených bodů
  • Indiana Pacers: v průměru 123.3 získaných bodů, v průměru 120.2 ztracených bodů

Vzájemná bilance Milwaukee Bucks vs Indiana Pacers

Níže uvedená tabulka znázorňuje výsledky posledních 5 vzájemných utkání mezi Milwaukee Bucks a Indiana Pacers:

Datum Výsledky
2024-04-22 Milwaukee Bucks 109 – 94 Indiana Pacers
2024-01-04 Indiana Pacers 142 – 130 Milwaukee Bucks
2024-01-02 Milwaukee Bucks 113 – 122 Indiana Pacers
2023-12-14 Milwaukee Bucks 140 – 126 Indiana Pacers

Kromě konečných výsledků těchto zápasů si můžete prohlédnout i další údaje o vzájemné bilanci Milwaukee Bucks vs Indiana Pacers s aktuálním pořadím a formou týmu.

Jaké jsou vaše komentáře a predikce pro zápas Milwaukee Bucks vs Indiana Pacers?