Miami Heat vs Portland Trail Blazers

Miami Heat vs Portland Trail BlazersMiami HeatPortland Trail Blazers

🏀 2024-03-30 – NBA

 

Miami Heat vs Portland Trail Blazers Tipy

S pomocí rychlého přehledu dosavadních vzájemných výsledků mezi Miami Heat a Portland Trail Blazers a mírou úspěšnosti každého týmu dokážeme vypočítat pravděpodobného vítěze zápasu tohoto basketbalového utkání.

Sázkové tipy pro Miami Heat vs Portland Trail Blazers

Naše predikce pro zápas Miami Heat vs Portland Trail Blazers, který se v rámci NBA odehraje 2024-03-30, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Sázkové tipy pro Miami Heat vs Portland Trail Blazers

Naše predikce pro zápas Miami Heat vs Portland Trail Blazers, který se v rámci NBA odehraje 2024-03-30, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Důrazně doporučujeme projít si další hloubkové statistiky a utvořit si vlastní názor, než se rozhodnete, koho pro sázkové účely považujete za vítěze. Nejlepší bude samostatně si prohlédnout údaje poskytované webem BasketballStats247.com a zvolit ty nejlepší sázkové možnosti.

Kde sázet na Miami Heat vs Portland Trail Blazers?

Níže jsme uvedli seznam několik doporučených webových stránek, kde si můžete vsadit na vítěze zápasu v utkání Miami Heat vs Portland Trail Blazers, stejně jako na další sázkové možnosti, například over/under, vítěz prvního poločasu a tak dále:

fortuna www.ifortuna.cz

Naše doporučení těchto provozovatelů je založeno na uživatelských recenzích a zkušenostech v oboru. Tyto sázkové kanceláře navíc nabízí registrační bonusy pro nové uživatele a jsou skvělé i pro sázení na jiné sporty, jako jsou fotbal, tenis, házená a více než 20 dalších sportů. Sázejte zodpovědně. 18+. Platí všeobecné smluvní podmínky, dostupné pouze pro nové sázkaře.

Předzápasové rozbory pro Miami Heat vs Portland Trail Blazers

Zápas Miami Heat proti Portland Trail Blazers se v rámci NBA odehraje 2024-03-30 v 01:00 GMT. Domácí tým vstupuje do hry se 39 vítězstvími v posledních 72 odehraných zápasech, zatímco Portland Trail Blazers má za poslední 73 odehrané zápasy procentuální úspěšnost 0.26.

Co se týká posledních 4 utkání mezi těmito 2 týmy, Miami Heat doma vyhrála 0x, zatímco Portland Trail Blazers zaznamenala venku 1 vítězství.

V aktuální sezóně má Miami Heat průměrný bodový rozdíl 0.4 bodů, zatímco Portland Trail Blazers má průměrný bodový rozdíl -8.2 bodů:

  • Miami Heat: v průměru 109.3 získaných bodů, v průměru 108.9 ztracených bodů
  • Portland Trail Blazers: v průměru 107.6 získaných bodů, v průměru 115.8 ztracených bodů

Vzájemná bilance Miami Heat vs Portland Trail Blazers

Níže uvedená tabulka znázorňuje výsledky posledních 5 vzájemných utkání mezi Miami Heat a Portland Trail Blazers:

Datum Výsledky
2024-02-28 Portland Trail Blazers 96 – 106 Miami Heat
2023-07-17 Portland Trail Blazers 78 – 104 Miami Heat
2022-11-08 Miami Heat 107 – 110 Portland Trail Blazers
2022-10-27 Portland Trail Blazers 98 – 119 Miami Heat

Kromě konečných výsledků těchto zápasů si můžete prohlédnout i další údaje o vzájemné bilanci Miami Heat vs Portland Trail Blazers s aktuálním pořadím a formou týmu.

Jaké jsou vaše komentáře a predikce pro zápas Miami Heat vs Portland Trail Blazers?