MBK Handlova vs Inter Bratislava

MBK Handlova vs Inter BratislavaMBK HandlovaInter Bratislava

🏀 2024-04-06 – Extraliga

 

MBK Handlova vs Inter Bratislava Tipy

S pomocí rychlého přehledu dosavadních vzájemných výsledků mezi MBK Handlova a Inter Bratislava a mírou úspěšnosti každého týmu dokážeme vypočítat pravděpodobného vítěze zápasu tohoto basketbalového utkání.

Sázkové tipy pro MBK Handlova vs Inter Bratislava

Naše predikce pro zápas MBK Handlova vs Inter Bratislava, který se v rámci Extraliga odehraje 2024-04-06, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Sázkové tipy pro MBK Handlova vs Inter Bratislava

Naše predikce pro zápas MBK Handlova vs Inter Bratislava, který se v rámci Extraliga odehraje 2024-04-06, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Důrazně doporučujeme projít si další hloubkové statistiky a utvořit si vlastní názor, než se rozhodnete, koho pro sázkové účely považujete za vítěze. Nejlepší bude samostatně si prohlédnout údaje poskytované webem BasketballStats247.com a zvolit ty nejlepší sázkové možnosti.

Kde sázet na MBK Handlova vs Inter Bratislava?

Níže jsme uvedli seznam několik doporučených webových stránek, kde si můžete vsadit na vítěze zápasu v utkání MBK Handlova vs Inter Bratislava, stejně jako na další sázkové možnosti, například over/under, vítěz prvního poločasu a tak dále:

fortuna www.ifortuna.cz

Naše doporučení těchto provozovatelů je založeno na uživatelských recenzích a zkušenostech v oboru. Tyto sázkové kanceláře navíc nabízí registrační bonusy pro nové uživatele a jsou skvělé i pro sázení na jiné sporty, jako jsou fotbal, tenis, házená a více než 20 dalších sportů. Sázejte zodpovědně. 18+. Platí všeobecné smluvní podmínky, dostupné pouze pro nové sázkaře.

Předzápasové rozbory pro MBK Handlova vs Inter Bratislava

Zápas MBK Handlova proti Inter Bratislava se v rámci Extraliga odehraje 2024-04-06 v 15:30 GMT. Domácí tým vstupuje do hry se 18 vítězstvími v posledních 31 odehraných zápasech, zatímco Inter Bratislava má za poslední 31 odehrané zápasy procentuální úspěšnost 0.387.

Co se týká posledních 4 utkání mezi těmito 2 týmy, MBK Handlova doma vyhrála 1x, zatímco Inter Bratislava zaznamenala venku 1 vítězství.

V aktuální sezóně má MBK Handlova průměrný bodový rozdíl 1.6 bodů, zatímco Inter Bratislava má průměrný bodový rozdíl -0.7 bodů:

  • MBK Handlova: v průměru 84.1 získaných bodů, v průměru 82.5 ztracených bodů
  • Inter Bratislava: v průměru 83.2 získaných bodů, v průměru 83.9 ztracených bodů

Vzájemná bilance MBK Handlova vs Inter Bratislava

Níže uvedená tabulka znázorňuje výsledky posledních 5 vzájemných utkání mezi MBK Handlova a Inter Bratislava:

Datum Výsledky
2024-02-03 Inter Bratislava 80 – 68 MBK Handlova
2023-12-20 MBK Handlova 99 – 89 Inter Bratislava
2023-11-04 Inter Bratislava 87 – 90 MBK Handlova
2023-03-18 MBK Handlova 81 – 110 Inter Bratislava

Kromě konečných výsledků těchto zápasů si můžete prohlédnout i další údaje o vzájemné bilanci MBK Handlova vs Inter Bratislava s aktuálním pořadím a formou týmu.

Jaké jsou vaše komentáře a predikce pro zápas MBK Handlova vs Inter Bratislava?