Lyon-Villeurbanne vs Anadolu Efes

Lyon-Villeurbanne vs Anadolu EfesLyon-VilleurbanneAnadolu Efes

🏀 2024-03-15 – Euroliga

 

Lyon-Villeurbanne vs Anadolu Efes Tipy

S pomocí rychlého přehledu dosavadních vzájemných výsledků mezi Lyon-Villeurbanne a Anadolu Efes a mírou úspěšnosti každého týmu dokážeme vypočítat pravděpodobného vítěze zápasu tohoto basketbalového utkání.

Sázkové tipy pro Lyon-Villeurbanne vs Anadolu Efes

Naše predikce pro zápas Lyon-Villeurbanne vs Anadolu Efes, který se v rámci Euroliga odehraje 2024-03-15, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Sázkové tipy pro Lyon-Villeurbanne vs Anadolu Efes

Naše predikce pro zápas Lyon-Villeurbanne vs Anadolu Efes, který se v rámci Euroliga odehraje 2024-03-15, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Důrazně doporučujeme projít si další hloubkové statistiky a utvořit si vlastní názor, než se rozhodnete, koho pro sázkové účely považujete za vítěze. Nejlepší bude samostatně si prohlédnout údaje poskytované webem BasketballStats247.com a zvolit ty nejlepší sázkové možnosti.

Kde sázet na Lyon-Villeurbanne vs Anadolu Efes?

Níže jsme uvedli seznam několik doporučených webových stránek, kde si můžete vsadit na vítěze zápasu v utkání Lyon-Villeurbanne vs Anadolu Efes, stejně jako na další sázkové možnosti, například over/under, vítěz prvního poločasu a tak dále:

fortuna www.ifortuna.cz

Naše doporučení těchto provozovatelů je založeno na uživatelských recenzích a zkušenostech v oboru. Tyto sázkové kanceláře navíc nabízí registrační bonusy pro nové uživatele a jsou skvělé i pro sázení na jiné sporty, jako jsou fotbal, tenis, házená a více než 20 dalších sportů. Sázejte zodpovědně. 18+. Platí všeobecné smluvní podmínky, dostupné pouze pro nové sázkaře.

Předzápasové rozbory pro Lyon-Villeurbanne vs Anadolu Efes

Zápas Lyon-Villeurbanne proti Anadolu Efes se v rámci Euroliga odehraje 2024-03-15 v 19:00 GMT. Domácí tým vstupuje do hry se 18 vítězstvími v posledních 25 odehraných zápasech, zatímco Anadolu Efes má za poslední 28 odehrané zápasy procentuální úspěšnost 0.964.

Co se týká posledních 4 utkání mezi těmito 2 týmy, Lyon-Villeurbanne doma vyhrála 0x, zatímco Anadolu Efes zaznamenala venku 1 vítězství.

V aktuální sezóně má Lyon-Villeurbanne průměrný bodový rozdíl 6.8 bodů, zatímco Anadolu Efes má průměrný bodový rozdíl 13.7 bodů:

  • Lyon-Villeurbanne: v průměru 84.8 získaných bodů, v průměru 78.0 ztracených bodů
  • Anadolu Efes: v průměru 89.0 získaných bodů, v průměru 75.3 ztracených bodů

Vzájemná bilance Lyon-Villeurbanne vs Anadolu Efes

Níže uvedená tabulka znázorňuje výsledky posledních 5 vzájemných utkání mezi Lyon-Villeurbanne a Anadolu Efes:

Datum Výsledky
2023-10-17 Anadolu Efes 89 – 84 Lyon-Villeurbanne
2023-02-24 Lyon-Villeurbanne 89 – 90 Anadolu Efes
2023-01-06 Anadolu Efes 78 – 72 Lyon-Villeurbanne
2022-02-04 Anadolu Efes 78 – 72 Lyon-Villeurbanne

Kromě konečných výsledků těchto zápasů si můžete prohlédnout i další údaje o vzájemné bilanci Lyon-Villeurbanne vs Anadolu Efes s aktuálním pořadím a formou týmu.

Jaké jsou vaše komentáře a predikce pro zápas Lyon-Villeurbanne vs Anadolu Efes?