Levice vs Iskra Svit

Levice vs Iskra SvitLeviceIskra Svit

🏀 2024-03-23 – Extraliga

 

Levice vs Iskra Svit Tipy

S pomocí rychlého přehledu dosavadních vzájemných výsledků mezi Levice a Iskra Svit a mírou úspěšnosti každého týmu dokážeme vypočítat pravděpodobného vítěze zápasu tohoto basketbalového utkání.

Sázkové tipy pro Levice vs Iskra Svit

Naše predikce pro zápas Levice vs Iskra Svit, který se v rámci Extraliga odehraje 2024-03-23, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Sázkové tipy pro Levice vs Iskra Svit

Naše predikce pro zápas Levice vs Iskra Svit, který se v rámci Extraliga odehraje 2024-03-23, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Důrazně doporučujeme projít si další hloubkové statistiky a utvořit si vlastní názor, než se rozhodnete, koho pro sázkové účely považujete za vítěze. Nejlepší bude samostatně si prohlédnout údaje poskytované webem BasketballStats247.com a zvolit ty nejlepší sázkové možnosti.

Kde sázet na Levice vs Iskra Svit?

Níže jsme uvedli seznam několik doporučených webových stránek, kde si můžete vsadit na vítěze zápasu v utkání Levice vs Iskra Svit, stejně jako na další sázkové možnosti, například over/under, vítěz prvního poločasu a tak dále:

fortuna www.ifortuna.cz

Naše doporučení těchto provozovatelů je založeno na uživatelských recenzích a zkušenostech v oboru. Tyto sázkové kanceláře navíc nabízí registrační bonusy pro nové uživatele a jsou skvělé i pro sázení na jiné sporty, jako jsou fotbal, tenis, házená a více než 20 dalších sportů. Sázejte zodpovědně. 18+. Platí všeobecné smluvní podmínky, dostupné pouze pro nové sázkaře.

Předzápasové rozbory pro Levice vs Iskra Svit

Zápas Levice proti Iskra Svit se v rámci Extraliga odehraje 2024-03-23 v 17:00 GMT. Domácí tým vstupuje do hry se 22 vítězstvími v posledních 29 odehraných zápasech, zatímco Iskra Svit má za poslední odehrané zápasy procentuální úspěšnost .

Co se týká posledních 4 utkání mezi těmito 2 týmy, Levice doma vyhrála 1x, zatímco Iskra Svit zaznamenala venku 0 vítězství.

V aktuální sezóně má Levice průměrný bodový rozdíl 13.0 bodů, zatímco Iskra Svit má průměrný bodový rozdíl bodů:

  • Levice: v průměru 87.0 získaných bodů, v průměru 74.0 ztracených bodů
  • Iskra Svit: v průměru získaných bodů, v průměru ztracených bodů

Vzájemná bilance Levice vs Iskra Svit

Níže uvedená tabulka znázorňuje výsledky posledních 5 vzájemných utkání mezi Levice a Iskra Svit:

Datum Výsledky
2024-01-20 Iskra Svit 81 – 72 Levice
2023-12-09 Iskra Svit 60 – 104 Levice
2023-10-21 Iskra Svit 74 – 72 Levice
2023-04-26 Levice 75 – 73 Iskra Svit

Kromě konečných výsledků těchto zápasů si můžete prohlédnout i další údaje o vzájemné bilanci Levice vs Iskra Svit s aktuálním pořadím a formou týmu.

Jaké jsou vaše komentáře a predikce pro zápas Levice vs Iskra Svit?