Levice vs BKM Lucenec

Levice vs BKM LucenecLeviceBKM Lucenec

🏀 2024-04-12 – Extraliga

 

Levice vs BKM Lucenec Tipy

S pomocí rychlého přehledu dosavadních vzájemných výsledků mezi Levice a BKM Lucenec a mírou úspěšnosti každého týmu dokážeme vypočítat pravděpodobného vítěze zápasu tohoto basketbalového utkání.

Sázkové tipy pro Levice vs BKM Lucenec

Naše predikce pro zápas Levice vs BKM Lucenec, který se v rámci Extraliga odehraje 2024-04-12, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Sázkové tipy pro Levice vs BKM Lucenec

Naše predikce pro zápas Levice vs BKM Lucenec, který se v rámci Extraliga odehraje 2024-04-12, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Důrazně doporučujeme projít si další hloubkové statistiky a utvořit si vlastní názor, než se rozhodnete, koho pro sázkové účely považujete za vítěze. Nejlepší bude samostatně si prohlédnout údaje poskytované webem BasketballStats247.com a zvolit ty nejlepší sázkové možnosti.

Kde sázet na Levice vs BKM Lucenec?

Níže jsme uvedli seznam několik doporučených webových stránek, kde si můžete vsadit na vítěze zápasu v utkání Levice vs BKM Lucenec, stejně jako na další sázkové možnosti, například over/under, vítěz prvního poločasu a tak dále:

fortuna www.ifortuna.cz

Naše doporučení těchto provozovatelů je založeno na uživatelských recenzích a zkušenostech v oboru. Tyto sázkové kanceláře navíc nabízí registrační bonusy pro nové uživatele a jsou skvělé i pro sázení na jiné sporty, jako jsou fotbal, tenis, házená a více než 20 dalších sportů. Sázejte zodpovědně. 18+. Platí všeobecné smluvní podmínky, dostupné pouze pro nové sázkaře.

Předzápasové rozbory pro Levice vs BKM Lucenec

Zápas Levice proti BKM Lucenec se v rámci Extraliga odehraje 2024-04-12 v 17:00 GMT. Domácí tým vstupuje do hry se 25 vítězstvími v posledních 32 odehraných zápasech, zatímco BKM Lucenec má za poslední 32 odehrané zápasy procentuální úspěšnost 0.313.

Co se týká posledních 4 utkání mezi těmito 2 týmy, Levice doma vyhrála 2x, zatímco BKM Lucenec zaznamenala venku 0 vítězství.

V aktuální sezóně má Levice průměrný bodový rozdíl 12.4 bodů, zatímco BKM Lucenec má průměrný bodový rozdíl -6.0 bodů:

  • Levice: v průměru 86.9 získaných bodů, v průměru 74.5 ztracených bodů
  • BKM Lucenec: v průměru 83.6 získaných bodů, v průměru 89.6 ztracených bodů

Vzájemná bilance Levice vs BKM Lucenec

Níže uvedená tabulka znázorňuje výsledky posledních 5 vzájemných utkání mezi Levice a BKM Lucenec:

Datum Výsledky
2024-04-06 Levice 82 – 76 BKM Lucenec
2024-02-03 Levice 96 – 92 BKM Lucenec
2023-12-20 BKM Lucenec 88 – 84 Levice
2023-11-03 BKM Lucenec 69 – 94 Levice

Kromě konečných výsledků těchto zápasů si můžete prohlédnout i další údaje o vzájemné bilanci Levice vs BKM Lucenec s aktuálním pořadím a formou týmu.

Jaké jsou vaše komentáře a predikce pro zápas Levice vs BKM Lucenec?