Iskra Svit vs Spisski Rytieri

Iskra Svit vs Spisski RytieriIskra SvitSpisski Rytieri

🏀 2024-04-13 – Extraliga

 

Iskra Svit vs Spisski Rytieri Tipy

S pomocí rychlého přehledu dosavadních vzájemných výsledků mezi Iskra Svit a Spisski Rytieri a mírou úspěšnosti každého týmu dokážeme vypočítat pravděpodobného vítěze zápasu tohoto basketbalového utkání.

Sázkové tipy pro Iskra Svit vs Spisski Rytieri

Naše predikce pro zápas Iskra Svit vs Spisski Rytieri, který se v rámci Extraliga odehraje 2024-04-13, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Sázkové tipy pro Iskra Svit vs Spisski Rytieri

Naše predikce pro zápas Iskra Svit vs Spisski Rytieri, který se v rámci Extraliga odehraje 2024-04-13, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Důrazně doporučujeme projít si další hloubkové statistiky a utvořit si vlastní názor, než se rozhodnete, koho pro sázkové účely považujete za vítěze. Nejlepší bude samostatně si prohlédnout údaje poskytované webem BasketballStats247.com a zvolit ty nejlepší sázkové možnosti.

Kde sázet na Iskra Svit vs Spisski Rytieri?

Níže jsme uvedli seznam několik doporučených webových stránek, kde si můžete vsadit na vítěze zápasu v utkání Iskra Svit vs Spisski Rytieri, stejně jako na další sázkové možnosti, například over/under, vítěz prvního poločasu a tak dále:

fortuna www.ifortuna.cz

Naše doporučení těchto provozovatelů je založeno na uživatelských recenzích a zkušenostech v oboru. Tyto sázkové kanceláře navíc nabízí registrační bonusy pro nové uživatele a jsou skvělé i pro sázení na jiné sporty, jako jsou fotbal, tenis, házená a více než 20 dalších sportů. Sázejte zodpovědně. 18+. Platí všeobecné smluvní podmínky, dostupné pouze pro nové sázkaře.

Předzápasové rozbory pro Iskra Svit vs Spisski Rytieri

Zápas Iskra Svit proti Spisski Rytieri se v rámci Extraliga odehraje 2024-04-13 v 16:00 GMT. Domácí tým vstupuje do hry se vítězstvími v posledních odehraných zápasech, zatímco Spisski Rytieri má za poslední 32 odehrané zápasy procentuální úspěšnost 0.500.

Co se týká posledních 4 utkání mezi těmito 2 týmy, Iskra Svit doma vyhrála 2x, zatímco Spisski Rytieri zaznamenala venku 0 vítězství.

V aktuální sezóně má Iskra Svit průměrný bodový rozdíl bodů, zatímco Spisski Rytieri má průměrný bodový rozdíl 2.9 bodů:

  • Iskra Svit: v průměru získaných bodů, v průměru ztracených bodů
  • Spisski Rytieri: v průměru 84.3 získaných bodů, v průměru 81.4 ztracených bodů

Vzájemná bilance Iskra Svit vs Spisski Rytieri

Níže uvedená tabulka znázorňuje výsledky posledních 5 vzájemných utkání mezi Iskra Svit a Spisski Rytieri:

Datum Výsledky
2024-03-16 Spisski Rytieri 91 – 74 Iskra Svit
2024-01-13 Iskra Svit 83 – 82 Spisski Rytieri
2023-11-29 Spisski Rytieri 87 – 76 Iskra Svit
2023-10-11 Iskra Svit 74 – 62 Spisski Rytieri

Kromě konečných výsledků těchto zápasů si můžete prohlédnout i další údaje o vzájemné bilanci Iskra Svit vs Spisski Rytieri s aktuálním pořadím a formou týmu.

Jaké jsou vaše komentáře a predikce pro zápas Iskra Svit vs Spisski Rytieri?