Indiana Pacers vs Milwaukee Bucks

Indiana Pacers vs Milwaukee BucksIndiana PacersMilwaukee Bucks

🏀 2024-04-29 – NBA

 

Indiana Pacers vs Milwaukee Bucks Tipy

S pomocí rychlého přehledu dosavadních vzájemných výsledků mezi Indiana Pacers a Milwaukee Bucks a mírou úspěšnosti každého týmu dokážeme vypočítat pravděpodobného vítěze zápasu tohoto basketbalového utkání.

Sázkové tipy pro Indiana Pacers vs Milwaukee Bucks

Naše predikce pro zápas Indiana Pacers vs Milwaukee Bucks, který se v rámci NBA odehraje 2024-04-29, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Sázkové tipy pro Indiana Pacers vs Milwaukee Bucks

Naše predikce pro zápas Indiana Pacers vs Milwaukee Bucks, který se v rámci NBA odehraje 2024-04-29, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Důrazně doporučujeme projít si další hloubkové statistiky a utvořit si vlastní názor, než se rozhodnete, koho pro sázkové účely považujete za vítěze. Nejlepší bude samostatně si prohlédnout údaje poskytované webem BasketballStats247.com a zvolit ty nejlepší sázkové možnosti.

Kde sázet na Indiana Pacers vs Milwaukee Bucks?

Níže jsme uvedli seznam několik doporučených webových stránek, kde si můžete vsadit na vítěze zápasu v utkání Indiana Pacers vs Milwaukee Bucks, stejně jako na další sázkové možnosti, například over/under, vítěz prvního poločasu a tak dále:

fortuna www.ifortuna.cz

Naše doporučení těchto provozovatelů je založeno na uživatelských recenzích a zkušenostech v oboru. Tyto sázkové kanceláře navíc nabízí registrační bonusy pro nové uživatele a jsou skvělé i pro sázení na jiné sporty, jako jsou fotbal, tenis, házená a více než 20 dalších sportů. Sázejte zodpovědně. 18+. Platí všeobecné smluvní podmínky, dostupné pouze pro nové sázkaře.

Předzápasové rozbory pro Indiana Pacers vs Milwaukee Bucks

Zápas Indiana Pacers proti Milwaukee Bucks se v rámci NBA odehraje 2024-04-29 v 00:00 GMT. Domácí tým vstupuje do hry se 47 vítězstvími v posledních 82 odehraných zápasech, zatímco Milwaukee Bucks má za poslední 82 odehrané zápasy procentuální úspěšnost 0.598.

Co se týká posledních 4 utkání mezi těmito 2 týmy, Indiana Pacers doma vyhrála 2x, zatímco Milwaukee Bucks zaznamenala venku 0 vítězství.

V aktuální sezóně má Indiana Pacers průměrný bodový rozdíl 3.1 bodů, zatímco Milwaukee Bucks má průměrný bodový rozdíl 2.6 bodů:

  • Indiana Pacers: v průměru 123.3 získaných bodů, v průměru 120.2 ztracených bodů
  • Milwaukee Bucks: v průměru 119 získaných bodů, v průměru 116.4 ztracených bodů

Vzájemná bilance Indiana Pacers vs Milwaukee Bucks

Níže uvedená tabulka znázorňuje výsledky posledních 5 vzájemných utkání mezi Indiana Pacers a Milwaukee Bucks:

Datum Výsledky
2024-04-26 Indiana Pacers 121 – 118 Milwaukee Bucks
2024-04-24 Milwaukee Bucks 108 – 125 Indiana Pacers
2024-04-22 Milwaukee Bucks 109 – 94 Indiana Pacers
2024-01-04 Indiana Pacers 142 – 130 Milwaukee Bucks

Kromě konečných výsledků těchto zápasů si můžete prohlédnout i další údaje o vzájemné bilanci Indiana Pacers vs Milwaukee Bucks s aktuálním pořadím a formou týmu.

Jaké jsou vaše komentáře a predikce pro zápas Indiana Pacers vs Milwaukee Bucks?