Houston Rockets vs Dallas Mavericks

Houston Rockets vs Dallas MavericksHouston RocketsDallas Mavericks

🏀 2024-04-01 – NBA

 

Houston Rockets vs Dallas Mavericks Tipy

S pomocí rychlého přehledu dosavadních vzájemných výsledků mezi Houston Rockets a Dallas Mavericks a mírou úspěšnosti každého týmu dokážeme vypočítat pravděpodobného vítěze zápasu tohoto basketbalového utkání.

Sázkové tipy pro Houston Rockets vs Dallas Mavericks

Naše predikce pro zápas Houston Rockets vs Dallas Mavericks, který se v rámci NBA odehraje 2024-04-01, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Sázkové tipy pro Houston Rockets vs Dallas Mavericks

Naše predikce pro zápas Houston Rockets vs Dallas Mavericks, který se v rámci NBA odehraje 2024-04-01, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Důrazně doporučujeme projít si další hloubkové statistiky a utvořit si vlastní názor, než se rozhodnete, koho pro sázkové účely považujete za vítěze. Nejlepší bude samostatně si prohlédnout údaje poskytované webem BasketballStats247.com a zvolit ty nejlepší sázkové možnosti.

Kde sázet na Houston Rockets vs Dallas Mavericks?

Níže jsme uvedli seznam několik doporučených webových stránek, kde si můžete vsadit na vítěze zápasu v utkání Houston Rockets vs Dallas Mavericks, stejně jako na další sázkové možnosti, například over/under, vítěz prvního poločasu a tak dále:

fortuna www.ifortuna.cz

Naše doporučení těchto provozovatelů je založeno na uživatelských recenzích a zkušenostech v oboru. Tyto sázkové kanceláře navíc nabízí registrační bonusy pro nové uživatele a jsou skvělé i pro sázení na jiné sporty, jako jsou fotbal, tenis, házená a více než 20 dalších sportů. Sázejte zodpovědně. 18+. Platí všeobecné smluvní podmínky, dostupné pouze pro nové sázkaře.

Předzápasové rozbory pro Houston Rockets vs Dallas Mavericks

Zápas Houston Rockets proti Dallas Mavericks se v rámci NBA odehraje 2024-04-01 v 00:00 GMT. Domácí tým vstupuje do hry se 38 vítězstvími v posledních 73 odehraných zápasech, zatímco Dallas Mavericks má za poslední 73 odehrané zápasy procentuální úspěšnost 0.603.

Co se týká posledních 4 utkání mezi těmito 2 týmy, Houston Rockets doma vyhrála 1x, zatímco Dallas Mavericks zaznamenala venku 1 vítězství.

V aktuální sezóně má Houston Rockets průměrný bodový rozdíl 1.9 bodů, zatímco Dallas Mavericks má průměrný bodový rozdíl 2.2 bodů:

  • Houston Rockets: v průměru 114.3 získaných bodů, v průměru 112.4 ztracených bodů
  • Dallas Mavericks: v průměru 118.6 získaných bodů, v průměru 116.4 ztracených bodů

Vzájemná bilance Houston Rockets vs Dallas Mavericks

Níže uvedená tabulka znázorňuje výsledky posledních 5 vzájemných utkání mezi Houston Rockets a Dallas Mavericks:

Datum Výsledky
2023-12-23 Houston Rockets 122 – 96 Dallas Mavericks
2023-11-29 Dallas Mavericks 121 – 115 Houston Rockets
2023-01-03 Houston Rockets 106 – 111 Dallas Mavericks
2022-12-30 Dallas Mavericks 129 – 114 Houston Rockets

Kromě konečných výsledků těchto zápasů si můžete prohlédnout i další údaje o vzájemné bilanci Houston Rockets vs Dallas Mavericks s aktuálním pořadím a formou týmu.

Jaké jsou vaše komentáře a predikce pro zápas Houston Rockets vs Dallas Mavericks?