Houston Rockets vs Cleveland Cavaliers

Houston Rockets vs Cleveland CavaliersHouston RocketsCleveland Cavaliers

🏀 2024-03-16 – NBA

 

Houston Rockets vs Cleveland Cavaliers Tipy

S pomocí rychlého přehledu dosavadních vzájemných výsledků mezi Houston Rockets a Cleveland Cavaliers a mírou úspěšnosti každého týmu dokážeme vypočítat pravděpodobného vítěze zápasu tohoto basketbalového utkání.

Sázkové tipy pro Houston Rockets vs Cleveland Cavaliers

Naše predikce pro zápas Houston Rockets vs Cleveland Cavaliers, který se v rámci NBA odehraje 2024-03-16, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Sázkové tipy pro Houston Rockets vs Cleveland Cavaliers

Naše predikce pro zápas Houston Rockets vs Cleveland Cavaliers, který se v rámci NBA odehraje 2024-03-16, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Důrazně doporučujeme projít si další hloubkové statistiky a utvořit si vlastní názor, než se rozhodnete, koho pro sázkové účely považujete za vítěze. Nejlepší bude samostatně si prohlédnout údaje poskytované webem BasketballStats247.com a zvolit ty nejlepší sázkové možnosti.

Kde sázet na Houston Rockets vs Cleveland Cavaliers?

Níže jsme uvedli seznam několik doporučených webových stránek, kde si můžete vsadit na vítěze zápasu v utkání Houston Rockets vs Cleveland Cavaliers, stejně jako na další sázkové možnosti, například over/under, vítěz prvního poločasu a tak dále:

fortuna www.ifortuna.cz

Naše doporučení těchto provozovatelů je založeno na uživatelských recenzích a zkušenostech v oboru. Tyto sázkové kanceláře navíc nabízí registrační bonusy pro nové uživatele a jsou skvělé i pro sázení na jiné sporty, jako jsou fotbal, tenis, házená a více než 20 dalších sportů. Sázejte zodpovědně. 18+. Platí všeobecné smluvní podmínky, dostupné pouze pro nové sázkaře.

Předzápasové rozbory pro Houston Rockets vs Cleveland Cavaliers

Zápas Houston Rockets proti Cleveland Cavaliers se v rámci NBA odehraje 2024-03-16 v 22:00 GMT. Domácí tým vstupuje do hry se 31 vítězstvími v posledních 66 odehraných zápasech, zatímco Cleveland Cavaliers má za poslední 66 odehrané zápasy procentuální úspěšnost 0.636.

Co se týká posledních 4 utkání mezi těmito 2 týmy, Houston Rockets doma vyhrála 0x, zatímco Cleveland Cavaliers zaznamenala venku 1 vítězství.

V aktuální sezóně má Houston Rockets průměrný bodový rozdíl 0.6 bodů, zatímco Cleveland Cavaliers má průměrný bodový rozdíl 4.4 bodů:

  • Houston Rockets: v průměru 113.2 získaných bodů, v průměru 112.6 ztracených bodů
  • Cleveland Cavaliers: v průměru 113.8 získaných bodů, v průměru 109.4 ztracených bodů

Vzájemná bilance Houston Rockets vs Cleveland Cavaliers

Níže uvedená tabulka znázorňuje výsledky posledních 5 vzájemných utkání mezi Houston Rockets a Cleveland Cavaliers:

Datum Výsledky
2023-12-19 Cleveland Cavaliers 135 – 130 Houston Rockets
2023-07-18 Cleveland Cavaliers 99 – 78 Houston Rockets
2023-03-26 Cleveland Cavaliers 108 – 91 Houston Rockets
2023-01-27 Houston Rockets 95 – 113 Cleveland Cavaliers

Kromě konečných výsledků těchto zápasů si můžete prohlédnout i další údaje o vzájemné bilanci Houston Rockets vs Cleveland Cavaliers s aktuálním pořadím a formou týmu.

Jaké jsou vaše komentáře a predikce pro zápas Houston Rockets vs Cleveland Cavaliers?