Golden State Warriors vs Utah Jazz

Golden State Warriors vs Utah JazzGolden State WarriorsUtah Jazz

🏀 2024-04-14 – NBA

 

Golden State Warriors vs Utah Jazz Tipy

S pomocí rychlého přehledu dosavadních vzájemných výsledků mezi Golden State Warriors a Utah Jazz a mírou úspěšnosti každého týmu dokážeme vypočítat pravděpodobného vítěze zápasu tohoto basketbalového utkání.

Sázkové tipy pro Golden State Warriors vs Utah Jazz

Naše predikce pro zápas Golden State Warriors vs Utah Jazz, který se v rámci NBA odehraje 2024-04-14, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Sázkové tipy pro Golden State Warriors vs Utah Jazz

Naše predikce pro zápas Golden State Warriors vs Utah Jazz, který se v rámci NBA odehraje 2024-04-14, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Důrazně doporučujeme projít si další hloubkové statistiky a utvořit si vlastní názor, než se rozhodnete, koho pro sázkové účely považujete za vítěze. Nejlepší bude samostatně si prohlédnout údaje poskytované webem BasketballStats247.com a zvolit ty nejlepší sázkové možnosti.

Kde sázet na Golden State Warriors vs Utah Jazz?

Níže jsme uvedli seznam několik doporučených webových stránek, kde si můžete vsadit na vítěze zápasu v utkání Golden State Warriors vs Utah Jazz, stejně jako na další sázkové možnosti, například over/under, vítěz prvního poločasu a tak dále:

fortuna www.ifortuna.cz

Naše doporučení těchto provozovatelů je založeno na uživatelských recenzích a zkušenostech v oboru. Tyto sázkové kanceláře navíc nabízí registrační bonusy pro nové uživatele a jsou skvělé i pro sázení na jiné sporty, jako jsou fotbal, tenis, házená a více než 20 dalších sportů. Sázejte zodpovědně. 18+. Platí všeobecné smluvní podmínky, dostupné pouze pro nové sázkaře.

Předzápasové rozbory pro Golden State Warriors vs Utah Jazz

Zápas Golden State Warriors proti Utah Jazz se v rámci NBA odehraje 2024-04-14 v 20:30 GMT. Domácí tým vstupuje do hry se 45 vítězstvími v posledních 81 odehraných zápasech, zatímco Utah Jazz má za poslední 81 odehrané zápasy procentuální úspěšnost 0.383.

Co se týká posledních 4 utkání mezi těmito 2 týmy, Golden State Warriors doma vyhrála 2x, zatímco Utah Jazz zaznamenala venku 0 vítězství.

V aktuální sezóně má Golden State Warriors průměrný bodový rozdíl 2.6 bodů, zatímco Utah Jazz má průměrný bodový rozdíl -4.8 bodů:

  • Golden State Warriors: v průměru 117.7 získaných bodů, v průměru 115.1 ztracených bodů
  • Utah Jazz: v průměru 115.7 získaných bodů, v průměru 120.5 ztracených bodů

Vzájemná bilance Golden State Warriors vs Utah Jazz

Níže uvedená tabulka znázorňuje výsledky posledních 5 vzájemných utkání mezi Golden State Warriors a Utah Jazz:

Datum Výsledky
2024-04-08 Golden State Warriors 118 – 110 Utah Jazz
2024-02-16 Utah Jazz 137 – 140 Golden State Warriors
2024-02-13 Utah Jazz 107 – 129 Golden State Warriors
2022-12-29 Golden State Warriors 112 – 107 Utah Jazz

Kromě konečných výsledků těchto zápasů si můžete prohlédnout i další údaje o vzájemné bilanci Golden State Warriors vs Utah Jazz s aktuálním pořadím a formou týmu.

Jaké jsou vaše komentáře a predikce pro zápas Golden State Warriors vs Utah Jazz?