Denver Nuggets vs Memphis Grizzlies

Denver Nuggets vs Memphis GrizzliesDenver NuggetsMemphis Grizzlies

🏀 2024-03-26 – NBA

 

Denver Nuggets vs Memphis Grizzlies Tipy

S pomocí rychlého přehledu dosavadních vzájemných výsledků mezi Denver Nuggets a Memphis Grizzlies a mírou úspěšnosti každého týmu dokážeme vypočítat pravděpodobného vítěze zápasu tohoto basketbalového utkání.

Sázkové tipy pro Denver Nuggets vs Memphis Grizzlies

Naše predikce pro zápas Denver Nuggets vs Memphis Grizzlies, který se v rámci NBA odehraje 2024-03-26, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Sázkové tipy pro Denver Nuggets vs Memphis Grizzlies

Naše predikce pro zápas Denver Nuggets vs Memphis Grizzlies, který se v rámci NBA odehraje 2024-03-26, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Důrazně doporučujeme projít si další hloubkové statistiky a utvořit si vlastní názor, než se rozhodnete, koho pro sázkové účely považujete za vítěze. Nejlepší bude samostatně si prohlédnout údaje poskytované webem BasketballStats247.com a zvolit ty nejlepší sázkové možnosti.

Kde sázet na Denver Nuggets vs Memphis Grizzlies?

Níže jsme uvedli seznam několik doporučených webových stránek, kde si můžete vsadit na vítěze zápasu v utkání Denver Nuggets vs Memphis Grizzlies, stejně jako na další sázkové možnosti, například over/under, vítěz prvního poločasu a tak dále:

fortuna www.ifortuna.cz

Naše doporučení těchto provozovatelů je založeno na uživatelských recenzích a zkušenostech v oboru. Tyto sázkové kanceláře navíc nabízí registrační bonusy pro nové uživatele a jsou skvělé i pro sázení na jiné sporty, jako jsou fotbal, tenis, házená a více než 20 dalších sportů. Sázejte zodpovědně. 18+. Platí všeobecné smluvní podmínky, dostupné pouze pro nové sázkaře.

Předzápasové rozbory pro Denver Nuggets vs Memphis Grizzlies

Zápas Denver Nuggets proti Memphis Grizzlies se v rámci NBA odehraje 2024-03-26 v 02:00 GMT. Domácí tým vstupuje do hry se 50 vítězstvími v posledních 71 odehraných zápasech, zatímco Memphis Grizzlies má za poslední 71 odehrané zápasy procentuální úspěšnost 0.338.

Co se týká posledních 4 utkání mezi těmito 2 týmy, Denver Nuggets doma vyhrála 2x, zatímco Memphis Grizzlies zaznamenala venku 0 vítězství.

V aktuální sezóně má Denver Nuggets průměrný bodový rozdíl 4.5 bodů, zatímco Memphis Grizzlies má průměrný bodový rozdíl -6.7 bodů:

  • Denver Nuggets: v průměru 114.6 získaných bodů, v průměru 110.1 ztracených bodů
  • Memphis Grizzlies: v průměru 105.9 získaných bodů, v průměru 112.6 ztracených bodů

Vzájemná bilance Denver Nuggets vs Memphis Grizzlies

Níže uvedená tabulka znázorňuje výsledky posledních 5 vzájemných utkání mezi Denver Nuggets a Memphis Grizzlies:

Datum Výsledky
2023-12-29 Denver Nuggets 142 – 105 Memphis Grizzlies
2023-10-28 Memphis Grizzlies 104 – 108 Denver Nuggets
2023-03-04 Denver Nuggets 113 – 97 Memphis Grizzlies
2023-02-26 Memphis Grizzlies 112 – 94 Denver Nuggets

Kromě konečných výsledků těchto zápasů si můžete prohlédnout i další údaje o vzájemné bilanci Denver Nuggets vs Memphis Grizzlies s aktuálním pořadím a formou týmu.

Jaké jsou vaše komentáře a predikce pro zápas Denver Nuggets vs Memphis Grizzlies?