Denver Nuggets vs Los Angeles Lakers

Denver Nuggets vs Los Angeles LakersDenver NuggetsLos Angeles Lakers

🏀 2024-04-29 – NBA

 

Denver Nuggets vs Los Angeles Lakers Tipy

S pomocí rychlého přehledu dosavadních vzájemných výsledků mezi Denver Nuggets a Los Angeles Lakers a mírou úspěšnosti každého týmu dokážeme vypočítat pravděpodobného vítěze zápasu tohoto basketbalového utkání.

Sázkové tipy pro Denver Nuggets vs Los Angeles Lakers

Naše predikce pro zápas Denver Nuggets vs Los Angeles Lakers, který se v rámci NBA odehraje 2024-04-29, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Sázkové tipy pro Denver Nuggets vs Los Angeles Lakers

Naše predikce pro zápas Denver Nuggets vs Los Angeles Lakers, který se v rámci NBA odehraje 2024-04-29, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Důrazně doporučujeme projít si další hloubkové statistiky a utvořit si vlastní názor, než se rozhodnete, koho pro sázkové účely považujete za vítěze. Nejlepší bude samostatně si prohlédnout údaje poskytované webem BasketballStats247.com a zvolit ty nejlepší sázkové možnosti.

Kde sázet na Denver Nuggets vs Los Angeles Lakers?

Níže jsme uvedli seznam několik doporučených webových stránek, kde si můžete vsadit na vítěze zápasu v utkání Denver Nuggets vs Los Angeles Lakers, stejně jako na další sázkové možnosti, například over/under, vítěz prvního poločasu a tak dále:

fortuna www.ifortuna.cz

Naše doporučení těchto provozovatelů je založeno na uživatelských recenzích a zkušenostech v oboru. Tyto sázkové kanceláře navíc nabízí registrační bonusy pro nové uživatele a jsou skvělé i pro sázení na jiné sporty, jako jsou fotbal, tenis, házená a více než 20 dalších sportů. Sázejte zodpovědně. 18+. Platí všeobecné smluvní podmínky, dostupné pouze pro nové sázkaře.

Předzápasové rozbory pro Denver Nuggets vs Los Angeles Lakers

Zápas Denver Nuggets proti Los Angeles Lakers se v rámci NBA odehraje 2024-04-29 v 05:00 GMT. Domácí tým vstupuje do hry se 57 vítězstvími v posledních 82 odehraných zápasech, zatímco Los Angeles Lakers má za poslední 82 odehrané zápasy procentuální úspěšnost 0.573.

Co se týká posledních 4 utkání mezi těmito 2 týmy, Denver Nuggets doma vyhrála 2x, zatímco Los Angeles Lakers zaznamenala venku 0 vítězství.

V aktuální sezóně má Denver Nuggets průměrný bodový rozdíl 5.3 bodů, zatímco Los Angeles Lakers má průměrný bodový rozdíl 0.6 bodů:

  • Denver Nuggets: v průměru 114.9 získaných bodů, v průměru 109.6 ztracených bodů
  • Los Angeles Lakers: v průměru 118 získaných bodů, v průměru 117.4 ztracených bodů

Vzájemná bilance Denver Nuggets vs Los Angeles Lakers

Níže uvedená tabulka znázorňuje výsledky posledních 5 vzájemných utkání mezi Denver Nuggets a Los Angeles Lakers:

Datum Výsledky
2024-04-28 Los Angeles Lakers 119 – 108 Denver Nuggets
2024-04-26 Los Angeles Lakers 105 – 112 Denver Nuggets
2024-04-23 Denver Nuggets 101 – 99 Los Angeles Lakers
2024-04-21 Denver Nuggets 114 – 103 Los Angeles Lakers

Kromě konečných výsledků těchto zápasů si můžete prohlédnout i další údaje o vzájemné bilanci Denver Nuggets vs Los Angeles Lakers s aktuálním pořadím a formou týmu.

Jaké jsou vaše komentáře a predikce pro zápas Denver Nuggets vs Los Angeles Lakers?