Dallas Mavericks vs Houston Rockets

Dallas Mavericks vs Houston RocketsDallas MavericksHouston Rockets

🏀 2024-04-07 – NBA

 

Dallas Mavericks vs Houston Rockets Tipy

S pomocí rychlého přehledu dosavadních vzájemných výsledků mezi Dallas Mavericks a Houston Rockets a mírou úspěšnosti každého týmu dokážeme vypočítat pravděpodobného vítěze zápasu tohoto basketbalového utkání.

Sázkové tipy pro Dallas Mavericks vs Houston Rockets

Naše predikce pro zápas Dallas Mavericks vs Houston Rockets, který se v rámci NBA odehraje 2024-04-07, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Sázkové tipy pro Dallas Mavericks vs Houston Rockets

Naše predikce pro zápas Dallas Mavericks vs Houston Rockets, který se v rámci NBA odehraje 2024-04-07, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Důrazně doporučujeme projít si další hloubkové statistiky a utvořit si vlastní názor, než se rozhodnete, koho pro sázkové účely považujete za vítěze. Nejlepší bude samostatně si prohlédnout údaje poskytované webem BasketballStats247.com a zvolit ty nejlepší sázkové možnosti.

Kde sázet na Dallas Mavericks vs Houston Rockets?

Níže jsme uvedli seznam několik doporučených webových stránek, kde si můžete vsadit na vítěze zápasu v utkání Dallas Mavericks vs Houston Rockets, stejně jako na další sázkové možnosti, například over/under, vítěz prvního poločasu a tak dále:

fortuna www.ifortuna.cz

Naše doporučení těchto provozovatelů je založeno na uživatelských recenzích a zkušenostech v oboru. Tyto sázkové kanceláře navíc nabízí registrační bonusy pro nové uživatele a jsou skvělé i pro sázení na jiné sporty, jako jsou fotbal, tenis, házená a více než 20 dalších sportů. Sázejte zodpovědně. 18+. Platí všeobecné smluvní podmínky, dostupné pouze pro nové sázkaře.

Předzápasové rozbory pro Dallas Mavericks vs Houston Rockets

Zápas Dallas Mavericks proti Houston Rockets se v rámci NBA odehraje 2024-04-07 v 20:30 GMT. Domácí tým vstupuje do hry se 47 vítězstvími v posledních 77 odehraných zápasech, zatímco Houston Rockets má za poslední 77 odehrané zápasy procentuální úspěšnost 0.494.

Co se týká posledních 4 utkání mezi těmito 2 týmy, Dallas Mavericks doma vyhrála 1x, zatímco Houston Rockets zaznamenala venku 0 vítězství.

V aktuální sezóně má Dallas Mavericks průměrný bodový rozdíl 2.5 bodů, zatímco Houston Rockets má průměrný bodový rozdíl 1 bodů:

  • Dallas Mavericks: v průměru 118.2 získaných bodů, v průměru 115.7 ztracených bodů
  • Houston Rockets: v průměru 113.9 získaných bodů, v průměru 112.9 ztracených bodů

Vzájemná bilance Dallas Mavericks vs Houston Rockets

Níže uvedená tabulka znázorňuje výsledky posledních 5 vzájemných utkání mezi Dallas Mavericks a Houston Rockets:

Datum Výsledky
2024-04-01 Houston Rockets 107 – 125 Dallas Mavericks
2023-12-23 Houston Rockets 122 – 96 Dallas Mavericks
2023-11-29 Dallas Mavericks 121 – 115 Houston Rockets
2023-01-03 Houston Rockets 106 – 111 Dallas Mavericks

Kromě konečných výsledků těchto zápasů si můžete prohlédnout i další údaje o vzájemné bilanci Dallas Mavericks vs Houston Rockets s aktuálním pořadím a formou týmu.

Jaké jsou vaše komentáře a predikce pro zápas Dallas Mavericks vs Houston Rockets?