Como vs Genoa

Como vs GenoaComoGenoa

⚽ 2025-09-15 – Serie A

 

Como vs Genoa Typy

Jak můžete vyčíst z výše uvedené tabulky vzájemné bilance, a podíváte-li se na formu každého týmu během jejich posledních 5 zápasů, dokážeme vypočítat možný konečný výsledek tohoto zápasu.

Sázkové tipy pro Como vs Genoa

Naše predikce pro zápas Como - Genoa, který se v rámci Serie A odehraje 2025-09-15, je založena na nejnovějších statistikách formy každého týmu a na údajích vzájemné bilance. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy.

Sázkové tipy pro Como vs Genoa

Naše predikce pro zápas Como - Genoa, který se v rámci Serie A odehraje 2025-09-15, je založena na nejnovějších statistikách formy každého týmu a na údajích vzájemné bilance. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy.

Udělejte si svou vlastní analýzu zápasu na základě dostupných statistik, než se rozhodnete, na jaký výsledek si chcete vsadit. Vždycky je nejlepší projít si všechny údaje sám s pomocí statistik od SoccerStats247.com a provádět informovaná rozhodnutí.

Kde sázet na Como vs Genoa?

Pokud hledáte důvěryhodné webové stránky, na kterých byste si mohli vsadit na zápas Como vs Genoa, doporučujeme vám prohlédnout si následující možnosti:

fortuna www.ifortuna.cz

Každý z těchto operátorů má skvělé recenze od uživatelů, při registraci nabízí uvítací bonusový balíček a poskytuje různé možnosti sázení na sporty, jako jsou fotbal, tenis, basketbal a více než 20 dalších sportů. Sázejte zodpovědně. 18+. Platí všeobecné smluvní podmínky, dostupné pouze pro nové sázkaře.

Předzápasové rozbory pro Como vs Genoa

Zápas mezi Como a Genoa se odehraje 2025-09-15. Plánovaný začátek tohoto utkání v rámci Premier League je v 18:45 GMT. Tým v čele s trenérem Francesc Fàbregas i Soler jde do hry se 2 vítězstvími v posledních 5 zápasech, zatímco Genoa dosáhli ve svých posledních 5 zápasech 2 výhry.

Co se týká posledních vzájemných zápasů mezi Como vs Genoa, Como doma vyhrál 1x, zatímco Genoa vyhrála jako hostující tým 0x.

Vstřelenou branku můžeme očekávat od několika hráčů z každého týmu, průměr je více než 0,8 vstřelených gólů / zápas. Níže najdete seznam hráčů, které stojí za to sledovat:

  • for Como: n/a
  • for Genoa: n/a

Vzájemná bilance Como vs Genoa

V další tabulce si můžete prohlédnou výsledky posledních 4 utkání mezi Como a Genoa:

Datum Výsledky
2025-04-27 Como 1 – 0 Genoa
2024-11-07 Genoa 1 – 1 Como
2023-04-10 Como 2 – 2 Genoa
2022-11-13 Genoa 1 – 1 Como

Pokud vás zajímají další údaje vzájemné bilance a ligové statistiky každého týmu, doporučujeme navštívit stránku Como vs Genoa H2H.

Jaké jsou vaše komentáře a predikce pro zápas Como vs Genoa?