Cleveland Cavaliers vs Miami Heat

Cleveland Cavaliers vs Miami HeatCleveland CavaliersMiami Heat

🏀 2024-03-21 – NBA

 

Cleveland Cavaliers vs Miami Heat Tipy

S pomocí rychlého přehledu dosavadních vzájemných výsledků mezi Cleveland Cavaliers a Miami Heat a mírou úspěšnosti každého týmu dokážeme vypočítat pravděpodobného vítěze zápasu tohoto basketbalového utkání.

Sázkové tipy pro Cleveland Cavaliers vs Miami Heat

Naše predikce pro zápas Cleveland Cavaliers vs Miami Heat, který se v rámci NBA odehraje 2024-03-21, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Sázkové tipy pro Cleveland Cavaliers vs Miami Heat

Naše predikce pro zápas Cleveland Cavaliers vs Miami Heat, který se v rámci NBA odehraje 2024-03-21, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Důrazně doporučujeme projít si další hloubkové statistiky a utvořit si vlastní názor, než se rozhodnete, koho pro sázkové účely považujete za vítěze. Nejlepší bude samostatně si prohlédnout údaje poskytované webem BasketballStats247.com a zvolit ty nejlepší sázkové možnosti.

Kde sázet na Cleveland Cavaliers vs Miami Heat?

Níže jsme uvedli seznam několik doporučených webových stránek, kde si můžete vsadit na vítěze zápasu v utkání Cleveland Cavaliers vs Miami Heat, stejně jako na další sázkové možnosti, například over/under, vítěz prvního poločasu a tak dále:

fortuna www.ifortuna.cz

Naše doporučení těchto provozovatelů je založeno na uživatelských recenzích a zkušenostech v oboru. Tyto sázkové kanceláře navíc nabízí registrační bonusy pro nové uživatele a jsou skvělé i pro sázení na jiné sporty, jako jsou fotbal, tenis, házená a více než 20 dalších sportů. Sázejte zodpovědně. 18+. Platí všeobecné smluvní podmínky, dostupné pouze pro nové sázkaře.

Předzápasové rozbory pro Cleveland Cavaliers vs Miami Heat

Zápas Cleveland Cavaliers proti Miami Heat se v rámci NBA odehraje 2024-03-21 v 00:00 GMT. Domácí tým vstupuje do hry se 43 vítězstvími v posledních 68 odehraných zápasech, zatímco Miami Heat má za poslední 68 odehrané zápasy procentuální úspěšnost 0.544.

Co se týká posledních 4 utkání mezi těmito 2 týmy, Cleveland Cavaliers doma vyhrála 0x, zatímco Miami Heat zaznamenala venku 1 vítězství.

V aktuální sezóně má Cleveland Cavaliers průměrný bodový rozdíl 4 bodů, zatímco Miami Heat má průměrný bodový rozdíl 0.5 bodů:

  • Cleveland Cavaliers: v průměru 113.5 získaných bodů, v průměru 109.5 ztracených bodů
  • Miami Heat: v průměru 109.8 získaných bodů, v průměru 109.3 ztracených bodů

Vzájemná bilance Cleveland Cavaliers vs Miami Heat

Níže uvedená tabulka znázorňuje výsledky posledních 5 vzájemných utkání mezi Cleveland Cavaliers a Miami Heat:

Datum Výsledky
2023-12-09 Miami Heat 99 – 111 Cleveland Cavaliers
2023-11-23 Cleveland Cavaliers 96 – 129 Miami Heat
2023-03-11 Miami Heat 119 – 115 Cleveland Cavaliers
2023-03-09 Miami Heat 100 – 104 Cleveland Cavaliers

Kromě konečných výsledků těchto zápasů si můžete prohlédnout i další údaje o vzájemné bilanci Cleveland Cavaliers vs Miami Heat s aktuálním pořadím a formou týmu.

Jaké jsou vaše komentáře a predikce pro zápas Cleveland Cavaliers vs Miami Heat?