Chicago Bulls vs Washington Wizards

Chicago Bulls vs Washington WizardsChicago BullsWashington Wizards

🏀 2024-03-26 – NBA

 

Chicago Bulls vs Washington Wizards Tipy

S pomocí rychlého přehledu dosavadních vzájemných výsledků mezi Chicago Bulls a Washington Wizards a mírou úspěšnosti každého týmu dokážeme vypočítat pravděpodobného vítěze zápasu tohoto basketbalového utkání.

Sázkové tipy pro Chicago Bulls vs Washington Wizards

Naše predikce pro zápas Chicago Bulls vs Washington Wizards, který se v rámci NBA odehraje 2024-03-26, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Sázkové tipy pro Chicago Bulls vs Washington Wizards

Naše predikce pro zápas Chicago Bulls vs Washington Wizards, který se v rámci NBA odehraje 2024-03-26, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Důrazně doporučujeme projít si další hloubkové statistiky a utvořit si vlastní názor, než se rozhodnete, koho pro sázkové účely považujete za vítěze. Nejlepší bude samostatně si prohlédnout údaje poskytované webem BasketballStats247.com a zvolit ty nejlepší sázkové možnosti.

Kde sázet na Chicago Bulls vs Washington Wizards?

Níže jsme uvedli seznam několik doporučených webových stránek, kde si můžete vsadit na vítěze zápasu v utkání Chicago Bulls vs Washington Wizards, stejně jako na další sázkové možnosti, například over/under, vítěz prvního poločasu a tak dále:

fortuna www.ifortuna.cz

Naše doporučení těchto provozovatelů je založeno na uživatelských recenzích a zkušenostech v oboru. Tyto sázkové kanceláře navíc nabízí registrační bonusy pro nové uživatele a jsou skvělé i pro sázení na jiné sporty, jako jsou fotbal, tenis, házená a více než 20 dalších sportů. Sázejte zodpovědně. 18+. Platí všeobecné smluvní podmínky, dostupné pouze pro nové sázkaře.

Předzápasové rozbory pro Chicago Bulls vs Washington Wizards

Zápas Chicago Bulls proti Washington Wizards se v rámci NBA odehraje 2024-03-26 v 01:00 GMT. Domácí tým vstupuje do hry se 34 vítězstvími v posledních 71 odehraných zápasech, zatímco Washington Wizards má za poslední 71 odehrané zápasy procentuální úspěšnost 0.183.

Co se týká posledních 4 utkání mezi těmito 2 týmy, Chicago Bulls doma vyhrála 3x, zatímco Washington Wizards zaznamenala venku 0 vítězství.

V aktuální sezóně má Chicago Bulls průměrný bodový rozdíl -1.8 bodů, zatímco Washington Wizards má průměrný bodový rozdíl -10 bodů:

  • Chicago Bulls: v průměru 112.1 získaných bodů, v průměru 113.9 ztracených bodů
  • Washington Wizards: v průměru 113.7 získaných bodů, v průměru 123.7 ztracených bodů

Vzájemná bilance Chicago Bulls vs Washington Wizards

Níže uvedená tabulka znázorňuje výsledky posledních 5 vzájemných utkání mezi Chicago Bulls a Washington Wizards:

Datum Výsledky
2024-03-17 Chicago Bulls 127 – 98 Washington Wizards
2023-07-15 Chicago Bulls 90 – 85 Washington Wizards
2023-02-26 Chicago Bulls 102 – 82 Washington Wizards
2023-01-12 Washington Wizards 100 – 97 Chicago Bulls

Kromě konečných výsledků těchto zápasů si můžete prohlédnout i další údaje o vzájemné bilanci Chicago Bulls vs Washington Wizards s aktuálním pořadím a formou týmu.

Jaké jsou vaše komentáře a predikce pro zápas Chicago Bulls vs Washington Wizards?