Chicago Bulls vs New York Knicks

Chicago Bulls vs New York KnicksChicago BullsNew York Knicks

🏀 2024-04-06 – NBA

 

Chicago Bulls vs New York Knicks Tipy

S pomocí rychlého přehledu dosavadních vzájemných výsledků mezi Chicago Bulls a New York Knicks a mírou úspěšnosti každého týmu dokážeme vypočítat pravděpodobného vítěze zápasu tohoto basketbalového utkání.

Sázkové tipy pro Chicago Bulls vs New York Knicks

Naše predikce pro zápas Chicago Bulls vs New York Knicks, který se v rámci NBA odehraje 2024-04-06, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Sázkové tipy pro Chicago Bulls vs New York Knicks

Naše predikce pro zápas Chicago Bulls vs New York Knicks, který se v rámci NBA odehraje 2024-04-06, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Důrazně doporučujeme projít si další hloubkové statistiky a utvořit si vlastní názor, než se rozhodnete, koho pro sázkové účely považujete za vítěze. Nejlepší bude samostatně si prohlédnout údaje poskytované webem BasketballStats247.com a zvolit ty nejlepší sázkové možnosti.

Kde sázet na Chicago Bulls vs New York Knicks?

Níže jsme uvedli seznam několik doporučených webových stránek, kde si můžete vsadit na vítěze zápasu v utkání Chicago Bulls vs New York Knicks, stejně jako na další sázkové možnosti, například over/under, vítěz prvního poločasu a tak dále:

fortuna www.ifortuna.cz

Naše doporučení těchto provozovatelů je založeno na uživatelských recenzích a zkušenostech v oboru. Tyto sázkové kanceláře navíc nabízí registrační bonusy pro nové uživatele a jsou skvělé i pro sázení na jiné sporty, jako jsou fotbal, tenis, házená a více než 20 dalších sportů. Sázejte zodpovědně. 18+. Platí všeobecné smluvní podmínky, dostupné pouze pro nové sázkaře.

Předzápasové rozbory pro Chicago Bulls vs New York Knicks

Zápas Chicago Bulls proti New York Knicks se v rámci NBA odehraje 2024-04-06 v 01:00 GMT. Domácí tým vstupuje do hry se 36 vítězstvími v posledních 76 odehraných zápasech, zatímco New York Knicks má za poslední 76 odehrané zápasy procentuální úspěšnost 0.592.

Co se týká posledních 4 utkání mezi těmito 2 týmy, Chicago Bulls doma vyhrála 0x, zatímco New York Knicks zaznamenala venku 1 vítězství.

V aktuální sezóně má Chicago Bulls průměrný bodový rozdíl -1.7 bodů, zatímco New York Knicks má průměrný bodový rozdíl 4.6 bodů:

  • Chicago Bulls: v průměru 111.9 získaných bodů, v průměru 113.6 ztracených bodů
  • New York Knicks: v průměru 112.5 získaných bodů, v průměru 107.9 ztracených bodů

Vzájemná bilance Chicago Bulls vs New York Knicks

Níže uvedená tabulka znázorňuje výsledky posledních 5 vzájemných utkání mezi Chicago Bulls a New York Knicks:

Datum Výsledky
2024-01-04 New York Knicks 116 – 100 Chicago Bulls
2022-12-24 New York Knicks 117 – 118 Chicago Bulls
2022-12-17 Chicago Bulls 91 – 114 New York Knicks
2022-12-15 Chicago Bulls – New York Knicks

Kromě konečných výsledků těchto zápasů si můžete prohlédnout i další údaje o vzájemné bilanci Chicago Bulls vs New York Knicks s aktuálním pořadím a formou týmu.

Jaké jsou vaše komentáře a predikce pro zápas Chicago Bulls vs New York Knicks?