Chicago Bulls vs Los Angeles Clippers

Chicago Bulls vs Los Angeles ClippersChicago BullsLos Angeles Clippers

🏀 2024-03-15 – NBA

 

Chicago Bulls vs Los Angeles Clippers Tipy

S pomocí rychlého přehledu dosavadních vzájemných výsledků mezi Chicago Bulls a Los Angeles Clippers a mírou úspěšnosti každého týmu dokážeme vypočítat pravděpodobného vítěze zápasu tohoto basketbalového utkání.

Sázkové tipy pro Chicago Bulls vs Los Angeles Clippers

Naše predikce pro zápas Chicago Bulls vs Los Angeles Clippers, který se v rámci NBA odehraje 2024-03-15, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Sázkové tipy pro Chicago Bulls vs Los Angeles Clippers

Naše predikce pro zápas Chicago Bulls vs Los Angeles Clippers, který se v rámci NBA odehraje 2024-03-15, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Důrazně doporučujeme projít si další hloubkové statistiky a utvořit si vlastní názor, než se rozhodnete, koho pro sázkové účely považujete za vítěze. Nejlepší bude samostatně si prohlédnout údaje poskytované webem BasketballStats247.com a zvolit ty nejlepší sázkové možnosti.

Kde sázet na Chicago Bulls vs Los Angeles Clippers?

Níže jsme uvedli seznam několik doporučených webových stránek, kde si můžete vsadit na vítěze zápasu v utkání Chicago Bulls vs Los Angeles Clippers, stejně jako na další sázkové možnosti, například over/under, vítěz prvního poločasu a tak dále:

fortuna www.ifortuna.cz

Naše doporučení těchto provozovatelů je založeno na uživatelských recenzích a zkušenostech v oboru. Tyto sázkové kanceláře navíc nabízí registrační bonusy pro nové uživatele a jsou skvělé i pro sázení na jiné sporty, jako jsou fotbal, tenis, házená a více než 20 dalších sportů. Sázejte zodpovědně. 18+. Platí všeobecné smluvní podmínky, dostupné pouze pro nové sázkaře.

Předzápasové rozbory pro Chicago Bulls vs Los Angeles Clippers

Zápas Chicago Bulls proti Los Angeles Clippers se v rámci NBA odehraje 2024-03-15 v 01:00 GMT. Domácí tým vstupuje do hry se 31 vítězstvími v posledních 65 odehraných zápasech, zatímco Los Angeles Clippers má za poslední 64 odehrané zápasy procentuální úspěšnost 0.641.

Co se týká posledních 4 utkání mezi těmito 2 týmy, Chicago Bulls doma vyhrála 1x, zatímco Los Angeles Clippers zaznamenala venku 1 vítězství.

V aktuální sezóně má Chicago Bulls průměrný bodový rozdíl -2 bodů, zatímco Los Angeles Clippers má průměrný bodový rozdíl 4.2 bodů:

  • Chicago Bulls: v průměru 111.5 získaných bodů, v průměru 113.5 ztracených bodů
  • Los Angeles Clippers: v průměru 116.9 získaných bodů, v průměru 112.7 ztracených bodů

Vzájemná bilance Chicago Bulls vs Los Angeles Clippers

Níže uvedená tabulka znázorňuje výsledky posledních 5 vzájemných utkání mezi Chicago Bulls a Los Angeles Clippers:

Datum Výsledky
2024-03-09 Los Angeles Clippers 112 – 102 Chicago Bulls
2023-03-28 Los Angeles Clippers 124 – 112 Chicago Bulls
2023-02-01 Chicago Bulls 103 – 108 Los Angeles Clippers
2022-04-01 Chicago Bulls 135 – 130 Los Angeles Clippers

Kromě konečných výsledků těchto zápasů si můžete prohlédnout i další údaje o vzájemné bilanci Chicago Bulls vs Los Angeles Clippers s aktuálním pořadím a formou týmu.

Jaké jsou vaše komentáře a predikce pro zápas Chicago Bulls vs Los Angeles Clippers?