Charlotte Hornets vs Portland Trail Blazers

Charlotte Hornets vs Portland Trail BlazersCharlotte HornetsPortland Trail Blazers

🏀 2024-04-04 – NBA

 

Charlotte Hornets vs Portland Trail Blazers Tipy

S pomocí rychlého přehledu dosavadních vzájemných výsledků mezi Charlotte Hornets a Portland Trail Blazers a mírou úspěšnosti každého týmu dokážeme vypočítat pravděpodobného vítěze zápasu tohoto basketbalového utkání.

Sázkové tipy pro Charlotte Hornets vs Portland Trail Blazers

Naše predikce pro zápas Charlotte Hornets vs Portland Trail Blazers, který se v rámci NBA odehraje 2024-04-04, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Sázkové tipy pro Charlotte Hornets vs Portland Trail Blazers

Naše predikce pro zápas Charlotte Hornets vs Portland Trail Blazers, který se v rámci NBA odehraje 2024-04-04, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Důrazně doporučujeme projít si další hloubkové statistiky a utvořit si vlastní názor, než se rozhodnete, koho pro sázkové účely považujete za vítěze. Nejlepší bude samostatně si prohlédnout údaje poskytované webem BasketballStats247.com a zvolit ty nejlepší sázkové možnosti.

Kde sázet na Charlotte Hornets vs Portland Trail Blazers?

Níže jsme uvedli seznam několik doporučených webových stránek, kde si můžete vsadit na vítěze zápasu v utkání Charlotte Hornets vs Portland Trail Blazers, stejně jako na další sázkové možnosti, například over/under, vítěz prvního poločasu a tak dále:

fortuna www.ifortuna.cz

Naše doporučení těchto provozovatelů je založeno na uživatelských recenzích a zkušenostech v oboru. Tyto sázkové kanceláře navíc nabízí registrační bonusy pro nové uživatele a jsou skvělé i pro sázení na jiné sporty, jako jsou fotbal, tenis, házená a více než 20 dalších sportů. Sázejte zodpovědně. 18+. Platí všeobecné smluvní podmínky, dostupné pouze pro nové sázkaře.

Předzápasové rozbory pro Charlotte Hornets vs Portland Trail Blazers

Zápas Charlotte Hornets proti Portland Trail Blazers se v rámci NBA odehraje 2024-04-04 v 00:00 GMT. Domácí tým vstupuje do hry se 18 vítězstvími v posledních 75 odehraných zápasech, zatímco Portland Trail Blazers má za poslední 75 odehrané zápasy procentuální úspěšnost 0.253.

Co se týká posledních 4 utkání mezi těmito 2 týmy, Charlotte Hornets doma vyhrála 0x, zatímco Portland Trail Blazers zaznamenala venku 2 vítězství.

V aktuální sezóně má Charlotte Hornets průměrný bodový rozdíl -10.6 bodů, zatímco Portland Trail Blazers má průměrný bodový rozdíl -8.8 bodů:

  • Charlotte Hornets: v průměru 106.3 získaných bodů, v průměru 116.9 ztracených bodů
  • Portland Trail Blazers: v průměru 107.2 získaných bodů, v průměru 116 ztracených bodů

Vzájemná bilance Charlotte Hornets vs Portland Trail Blazers

Níže uvedená tabulka znázorňuje výsledky posledních 5 vzájemných utkání mezi Charlotte Hornets a Portland Trail Blazers:

Datum Výsledky
2024-02-26 Portland Trail Blazers 80 – 93 Charlotte Hornets
2023-07-12 Charlotte Hornets 93 – 97 Portland Trail Blazers
2022-12-27 Portland Trail Blazers 124 – 113 Charlotte Hornets
2022-11-10 Charlotte Hornets 95 – 105 Portland Trail Blazers

Kromě konečných výsledků těchto zápasů si můžete prohlédnout i další údaje o vzájemné bilanci Charlotte Hornets vs Portland Trail Blazers s aktuálním pořadím a formou týmu.

Jaké jsou vaše komentáře a predikce pro zápas Charlotte Hornets vs Portland Trail Blazers?