Charlotte Hornets vs Phoenix Suns

Charlotte Hornets vs Phoenix SunsCharlotte HornetsPhoenix Suns

🏀 2024-03-16 – NBA

 

Charlotte Hornets vs Phoenix Suns Tipy

S pomocí rychlého přehledu dosavadních vzájemných výsledků mezi Charlotte Hornets a Phoenix Suns a mírou úspěšnosti každého týmu dokážeme vypočítat pravděpodobného vítěze zápasu tohoto basketbalového utkání.

Sázkové tipy pro Charlotte Hornets vs Phoenix Suns

Naše predikce pro zápas Charlotte Hornets vs Phoenix Suns, který se v rámci NBA odehraje 2024-03-16, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Sázkové tipy pro Charlotte Hornets vs Phoenix Suns

Naše predikce pro zápas Charlotte Hornets vs Phoenix Suns, který se v rámci NBA odehraje 2024-03-16, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Důrazně doporučujeme projít si další hloubkové statistiky a utvořit si vlastní názor, než se rozhodnete, koho pro sázkové účely považujete za vítěze. Nejlepší bude samostatně si prohlédnout údaje poskytované webem BasketballStats247.com a zvolit ty nejlepší sázkové možnosti.

Kde sázet na Charlotte Hornets vs Phoenix Suns?

Níže jsme uvedli seznam několik doporučených webových stránek, kde si můžete vsadit na vítěze zápasu v utkání Charlotte Hornets vs Phoenix Suns, stejně jako na další sázkové možnosti, například over/under, vítěz prvního poločasu a tak dále:

fortuna www.ifortuna.cz

Naše doporučení těchto provozovatelů je založeno na uživatelských recenzích a zkušenostech v oboru. Tyto sázkové kanceláře navíc nabízí registrační bonusy pro nové uživatele a jsou skvělé i pro sázení na jiné sporty, jako jsou fotbal, tenis, házená a více než 20 dalších sportů. Sázejte zodpovědně. 18+. Platí všeobecné smluvní podmínky, dostupné pouze pro nové sázkaře.

Předzápasové rozbory pro Charlotte Hornets vs Phoenix Suns

Zápas Charlotte Hornets proti Phoenix Suns se v rámci NBA odehraje 2024-03-16 v 00:00 GMT. Domácí tým vstupuje do hry se 17 vítězstvími v posledních 66 odehraných zápasech, zatímco Phoenix Suns má za poslední 66 odehrané zápasy procentuální úspěšnost 0.576.

Co se týká posledních 4 utkání mezi těmito 2 týmy, Charlotte Hornets doma vyhrála 0x, zatímco Phoenix Suns zaznamenala venku 2 vítězství.

V aktuální sezóně má Charlotte Hornets průměrný bodový rozdíl -9.9 bodů, zatímco Phoenix Suns má průměrný bodový rozdíl 2.4 bodů:

  • Charlotte Hornets: v průměru 107.1 získaných bodů, v průměru 117 ztracených bodů
  • Phoenix Suns: v průměru 116.9 získaných bodů, v průměru 114.5 ztracených bodů

Vzájemná bilance Charlotte Hornets vs Phoenix Suns

Níže uvedená tabulka znázorňuje výsledky posledních 5 vzájemných utkání mezi Charlotte Hornets a Phoenix Suns:

Datum Výsledky
2023-12-30 Phoenix Suns 133 – 119 Charlotte Hornets
2023-03-02 Charlotte Hornets 91 – 105 Phoenix Suns
2023-01-25 Phoenix Suns 128 – 97 Charlotte Hornets
2022-01-03 Charlotte Hornets 99 – 133 Phoenix Suns

Kromě konečných výsledků těchto zápasů si můžete prohlédnout i další údaje o vzájemné bilanci Charlotte Hornets vs Phoenix Suns s aktuálním pořadím a formou týmu.

Jaké jsou vaše komentáře a predikce pro zápas Charlotte Hornets vs Phoenix Suns?