Charlotte Hornets vs Orlando Magic

Charlotte Hornets vs Orlando MagicCharlotte HornetsOrlando Magic

🏀 2024-04-06 – NBA

 

Charlotte Hornets vs Orlando Magic Tipy

S pomocí rychlého přehledu dosavadních vzájemných výsledků mezi Charlotte Hornets a Orlando Magic a mírou úspěšnosti každého týmu dokážeme vypočítat pravděpodobného vítěze zápasu tohoto basketbalového utkání.

Sázkové tipy pro Charlotte Hornets vs Orlando Magic

Naše predikce pro zápas Charlotte Hornets vs Orlando Magic, který se v rámci NBA odehraje 2024-04-06, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Sázkové tipy pro Charlotte Hornets vs Orlando Magic

Naše predikce pro zápas Charlotte Hornets vs Orlando Magic, který se v rámci NBA odehraje 2024-04-06, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Důrazně doporučujeme projít si další hloubkové statistiky a utvořit si vlastní názor, než se rozhodnete, koho pro sázkové účely považujete za vítěze. Nejlepší bude samostatně si prohlédnout údaje poskytované webem BasketballStats247.com a zvolit ty nejlepší sázkové možnosti.

Kde sázet na Charlotte Hornets vs Orlando Magic?

Níže jsme uvedli seznam několik doporučených webových stránek, kde si můžete vsadit na vítěze zápasu v utkání Charlotte Hornets vs Orlando Magic, stejně jako na další sázkové možnosti, například over/under, vítěz prvního poločasu a tak dále:

fortuna www.ifortuna.cz

Naše doporučení těchto provozovatelů je založeno na uživatelských recenzích a zkušenostech v oboru. Tyto sázkové kanceláře navíc nabízí registrační bonusy pro nové uživatele a jsou skvělé i pro sázení na jiné sporty, jako jsou fotbal, tenis, házená a více než 20 dalších sportů. Sázejte zodpovědně. 18+. Platí všeobecné smluvní podmínky, dostupné pouze pro nové sázkaře.

Předzápasové rozbory pro Charlotte Hornets vs Orlando Magic

Zápas Charlotte Hornets proti Orlando Magic se v rámci NBA odehraje 2024-04-06 v 00:00 GMT. Domácí tým vstupuje do hry se 18 vítězstvími v posledních 76 odehraných zápasech, zatímco Orlando Magic má za poslední 76 odehrané zápasy procentuální úspěšnost 0.592.

Co se týká posledních 4 utkání mezi těmito 2 týmy, Charlotte Hornets doma vyhrála 0x, zatímco Orlando Magic zaznamenala venku 2 vítězství.

V aktuální sezóně má Charlotte Hornets průměrný bodový rozdíl -10.5 bodů, zatímco Orlando Magic má průměrný bodový rozdíl 2.3 bodů:

  • Charlotte Hornets: v průměru 106.1 získaných bodů, v průměru 116.6 ztracených bodů
  • Orlando Magic: v průměru 110.5 získaných bodů, v průměru 108.2 ztracených bodů

Vzájemná bilance Charlotte Hornets vs Orlando Magic

Níže uvedená tabulka znázorňuje výsledky posledních 5 vzájemných utkání mezi Charlotte Hornets a Orlando Magic:

Datum Výsledky
2024-03-19 Orlando Magic 112 – 92 Charlotte Hornets
2024-03-06 Charlotte Hornets 89 – 101 Orlando Magic
2023-11-27 Orlando Magic 130 – 117 Charlotte Hornets
2023-03-04 Charlotte Hornets 106 – 117 Orlando Magic

Kromě konečných výsledků těchto zápasů si můžete prohlédnout i další údaje o vzájemné bilanci Charlotte Hornets vs Orlando Magic s aktuálním pořadím a formou týmu.

Jaké jsou vaše komentáře a predikce pro zápas Charlotte Hornets vs Orlando Magic?