Charlotte Hornets vs Los Angeles Clippers

Charlotte Hornets vs Los Angeles ClippersCharlotte HornetsLos Angeles Clippers

🏀 2024-03-31 – NBA

 

Charlotte Hornets vs Los Angeles Clippers Tipy

S pomocí rychlého přehledu dosavadních vzájemných výsledků mezi Charlotte Hornets a Los Angeles Clippers a mírou úspěšnosti každého týmu dokážeme vypočítat pravděpodobného vítěze zápasu tohoto basketbalového utkání.

Sázkové tipy pro Charlotte Hornets vs Los Angeles Clippers

Naše predikce pro zápas Charlotte Hornets vs Los Angeles Clippers, který se v rámci NBA odehraje 2024-03-31, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Sázkové tipy pro Charlotte Hornets vs Los Angeles Clippers

Naše predikce pro zápas Charlotte Hornets vs Los Angeles Clippers, který se v rámci NBA odehraje 2024-03-31, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Důrazně doporučujeme projít si další hloubkové statistiky a utvořit si vlastní názor, než se rozhodnete, koho pro sázkové účely považujete za vítěze. Nejlepší bude samostatně si prohlédnout údaje poskytované webem BasketballStats247.com a zvolit ty nejlepší sázkové možnosti.

Kde sázet na Charlotte Hornets vs Los Angeles Clippers?

Níže jsme uvedli seznam několik doporučených webových stránek, kde si můžete vsadit na vítěze zápasu v utkání Charlotte Hornets vs Los Angeles Clippers, stejně jako na další sázkové možnosti, například over/under, vítěz prvního poločasu a tak dále:

fortuna www.ifortuna.cz

Naše doporučení těchto provozovatelů je založeno na uživatelských recenzích a zkušenostech v oboru. Tyto sázkové kanceláře navíc nabízí registrační bonusy pro nové uživatele a jsou skvělé i pro sázení na jiné sporty, jako jsou fotbal, tenis, házená a více než 20 dalších sportů. Sázejte zodpovědně. 18+. Platí všeobecné smluvní podmínky, dostupné pouze pro nové sázkaře.

Předzápasové rozbory pro Charlotte Hornets vs Los Angeles Clippers

Zápas Charlotte Hornets proti Los Angeles Clippers se v rámci NBA odehraje 2024-03-31 v 23:00 GMT. Domácí tým vstupuje do hry se 18 vítězstvími v posledních 73 odehraných zápasech, zatímco Los Angeles Clippers má za poslední 73 odehrané zápasy procentuální úspěšnost 0.63.

Co se týká posledních 4 utkání mezi těmito 2 týmy, Charlotte Hornets doma vyhrála 0x, zatímco Los Angeles Clippers zaznamenala venku 2 vítězství.

V aktuální sezóně má Charlotte Hornets průměrný bodový rozdíl -10.5 bodů, zatímco Los Angeles Clippers má průměrný bodový rozdíl 3.5 bodů:

  • Charlotte Hornets: v průměru 106.2 získaných bodů, v průměru 116.7 ztracených bodů
  • Los Angeles Clippers: v průměru 116.1 získaných bodů, v průměru 112.6 ztracených bodů

Vzájemná bilance Charlotte Hornets vs Los Angeles Clippers

Níže uvedená tabulka znázorňuje výsledky posledních 5 vzájemných utkání mezi Charlotte Hornets a Los Angeles Clippers:

Datum Výsledky
2023-12-27 Los Angeles Clippers 113 – 104 Charlotte Hornets
2022-12-22 Los Angeles Clippers 126 – 105 Charlotte Hornets
2022-12-06 Charlotte Hornets 117 – 119 Los Angeles Clippers
2022-01-30 Charlotte Hornets 90 – 115 Los Angeles Clippers

Kromě konečných výsledků těchto zápasů si můžete prohlédnout i další údaje o vzájemné bilanci Charlotte Hornets vs Los Angeles Clippers s aktuálním pořadím a formou týmu.

Jaké jsou vaše komentáře a predikce pro zápas Charlotte Hornets vs Los Angeles Clippers?