Brooklyn Nets vs Sacramento Kings

Brooklyn Nets vs Sacramento KingsBrooklyn NetsSacramento Kings

🏀 2024-04-08 – NBA

 

Brooklyn Nets vs Sacramento Kings Tipy

S pomocí rychlého přehledu dosavadních vzájemných výsledků mezi Brooklyn Nets a Sacramento Kings a mírou úspěšnosti každého týmu dokážeme vypočítat pravděpodobného vítěze zápasu tohoto basketbalového utkání.

Sázkové tipy pro Brooklyn Nets vs Sacramento Kings

Naše predikce pro zápas Brooklyn Nets vs Sacramento Kings, který se v rámci NBA odehraje 2024-04-08, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Sázkové tipy pro Brooklyn Nets vs Sacramento Kings

Naše predikce pro zápas Brooklyn Nets vs Sacramento Kings, který se v rámci NBA odehraje 2024-04-08, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Důrazně doporučujeme projít si další hloubkové statistiky a utvořit si vlastní názor, než se rozhodnete, koho pro sázkové účely považujete za vítěze. Nejlepší bude samostatně si prohlédnout údaje poskytované webem BasketballStats247.com a zvolit ty nejlepší sázkové možnosti.

Kde sázet na Brooklyn Nets vs Sacramento Kings?

Níže jsme uvedli seznam několik doporučených webových stránek, kde si můžete vsadit na vítěze zápasu v utkání Brooklyn Nets vs Sacramento Kings, stejně jako na další sázkové možnosti, například over/under, vítěz prvního poločasu a tak dále:

fortuna www.ifortuna.cz

Naše doporučení těchto provozovatelů je založeno na uživatelských recenzích a zkušenostech v oboru. Tyto sázkové kanceláře navíc nabízí registrační bonusy pro nové uživatele a jsou skvělé i pro sázení na jiné sporty, jako jsou fotbal, tenis, házená a více než 20 dalších sportů. Sázejte zodpovědně. 18+. Platí všeobecné smluvní podmínky, dostupné pouze pro nové sázkaře.

Předzápasové rozbory pro Brooklyn Nets vs Sacramento Kings

Zápas Brooklyn Nets proti Sacramento Kings se v rámci NBA odehraje 2024-04-08 v 00:30 GMT. Domácí tým vstupuje do hry se 30 vítězstvími v posledních 77 odehraných zápasech, zatímco Sacramento Kings má za poslední 77 odehrané zápasy procentuální úspěšnost 0.571.

Co se týká posledních 4 utkání mezi těmito 2 týmy, Brooklyn Nets doma vyhrála 1x, zatímco Sacramento Kings zaznamenala venku 1 vítězství.

V aktuální sezóně má Brooklyn Nets průměrný bodový rozdíl -2.5 bodů, zatímco Sacramento Kings má průměrný bodový rozdíl 1.2 bodů:

  • Brooklyn Nets: v průměru 111.2 získaných bodů, v průměru 113.7 ztracených bodů
  • Sacramento Kings: v průměru 116.8 získaných bodů, v průměru 115.6 ztracených bodů

Vzájemná bilance Brooklyn Nets vs Sacramento Kings

Níže uvedená tabulka znázorňuje výsledky posledních 5 vzájemných utkání mezi Brooklyn Nets a Sacramento Kings:

Datum Výsledky
2023-12-12 Sacramento Kings 131 – 118 Brooklyn Nets
2023-03-16 Brooklyn Nets 96 – 101 Sacramento Kings
2022-11-16 Sacramento Kings 153 – 121 Brooklyn Nets
2022-02-15 Brooklyn Nets 109 – 85 Sacramento Kings

Kromě konečných výsledků těchto zápasů si můžete prohlédnout i další údaje o vzájemné bilanci Brooklyn Nets vs Sacramento Kings s aktuálním pořadím a formou týmu.

Jaké jsou vaše komentáře a predikce pro zápas Brooklyn Nets vs Sacramento Kings?